Facebook Twitter E-mail
12. října 2012

Sex Diaries a Pros & Cons - novinky od Marka Gordona

Stanice ABC odkoupila další dva hodinové projekty od společnosti Marka Gordona. Jedná se o Sex Diaries, inspirované magazínem New York Times a jeho populárním týdenním článkem, a Pros & Cons. Oba projekty jsou produkovány Gordonem a Nicholasem Pepperem spolu s ABC Studios.

Sex Diaries bude psát a produkovat Tom Spezialy. Půjde o sexy a romantickou dramatickou komedii zasazenou do New York City. Příběh odhaluje sexuální životy, lásky a zkušenosti deseti postav, které jsou vzájemně propojené velmi překvapujícími způsoby.

Pros & Cons píše a produkuje Alexi Hawley (Castle). Projekt je lehčí kriminálka. Hlavní postavou je agentka FBI, která se dozví, že její otec, kterého nikdy nepoznala, je mistrem všech zlodějů. Jeho výjimečné znalosti kriminální scény se jí v práci budou hodit. Hrdinka nicméně bude váhat, zda jí táta pomáhá jen proto, aby jí vynahradil to, že nikdy nebyl na blízku, nebo zda ji využívá k tomu, aby se stále vylepšoval ve své zločinecké kariéře.

Společnost tuto sezónu prodala stanici ABC celkem již čtyři kousky. Kromě toho má v programu šest seriálů – Grey's Anatomy (Chirurgové), Private Practice, Criminal Minds (Myšlenky zločince), Army Wives a budoucí Family Tools a Ray Donovan.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frki
před 269 týdny
To Sex Diaries zní zajímavě, mám rád příběhy, kde se proplétají příběhy lidí,...
ševča
před 268 týdny
pokud to druhé bude mít atmosféru castla, tak by to mohlo být velmi dobré.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY