23. 1. 2020

Den v seriálech: Terry Jones, Alex Cross, Grey's a další

Castingy

Billy Eichner se zhostí role Matta Drudgeho v American Crime Story: Impeachment. Drudge byl prvním novinářem, který vypustil na světlo aféru prezidenta Clintona.

Rosario Dawson získala hlavní roli v pilotu DMZ od HBO Max. DMZ je adaptací komiksové série, kterou vytvoří Ava DuVernay. Komiks se odehrává v nedaleké budoucnosti, kde v Americe zuří občanská válka a Manhattan se stává odzbrojenou zónou. Dawson ztvární odvážnou lékařku Almu Ortego, která se vydává na nebezpečnou cestu ve snaze zachránit životy, a zároveň se zoufale snaží najít svého ztraceného syna. Střetává se s gangy, ozbrojenými složkami, výtržníky a veliteli, kteří mají nad touto zpustošenou zemí kontrolu, a stává se pro všechny nečekaným zdrojem naděje.

Lily Rabe se objeví ve vedlejší roli v chystané novince The Underground Railroad na Amazonu.

Johnny Flynn se objeví po boku Andrewa Scotta v chystaném dramatu Ripley na Showtime. Seriál vzniká na motivy románů od Patricie Highsmith. Flynn ztvární roli Dickieho Greenleafa.

Dean Norris se objeví v jedné z halvních rolí v komediálním pilotu The United States of Al, který si objednala stanice CBS.

Premiéry

I Am Not Okay with This se představí 26. února na Netflixu.
Komedie Gentefied se na Netflixu začne streamovat 21. února.
Home se na Channel 4 vrátí s druhou řadou 5. února.
Shakespeare & Hathaway (Vraždy ve Stratfordu) začnou vyšetřovat dalšípřípady ve třetí sérii, která začne 3. února na BBC One.
Pátá série Inside No. 9 (V čísle 9) se bude na BBC Two vysílat od 3. února.

Nové seriály a projekty

Nový akční thriller od Quibi, ve kterém se v hlavních rolích objeví Liam Hemsworth a Christoph Waltz, získává oficiální název. Bude se jmenovat Most Dangerous Game.

Amazon vyvíí seriál podle románů o Alexu Crossovi od Jamese Pattersona. Prozatím nebylo oznámeno, z jakých knih bude čerpat.

ABC objednává pilot Harlem's Kitchen. Jde o drama odehrávající se v restauraci v Harlemu. Ellis Rice vede úspěšnou restauraci spolu se svou ženou a třemi dcerami. Nečekaná smrt však rodinu vtáhne do problémů a ohrozí budoucnost restaurace. Na povrch se totiž začnou dostávat hluboko pohřbená tajemství.

NBC objednává dva dramatické piloty. At That Age zkoumá odkaz afroamerické rodiny. Zlaté dítko rodiny Cooperů si projde katastrofickou událostí a zbylých sedm členů rodiny se musí rozhodnout, jak se se situací vypořádají. Na světlo navíc začínají vyplouvat temná tajemství.

Echo je policejní seriál, který sleduje tým vyšetřovatelů. Ti řeší ty nejdůležitější případy tím, že se vydávají do minulosti.. v těle oběti. Převezmou na sebe identitu oběti a musí začít závodit s časem, aby předešli zločinu, než k němu dojde.

Další střípky

Ve věku 77 let včera zemřel legendární Terry Jones. Herec a komik byl jedním ze zakladatelů a členů komediální skupiny Monty Python. Jonesovi byla v roce 2015 diagnosti­kována demence. V rozhovoru v roce 2017 jeho kolega Michael Palin prozradil, že Jones ztratil schopnost mluvit.

Superstore ukázal první obrázky z blížící se svatby Sandry a Jerryho.

Po úspěchu novinky The Witcher (Zaklínač) plánuje Netflix vytvořit anime film The Witcher: Nightmare of the Wolf. Za projektem stojí korejské animační studio Studio Mir, které pro Netflix vytvořilo např. Voltron: Legendary Defender.

Druhá polovina 16. řady Grey's Anatomy (Chirurgové) představí významnou dějovou linku, která se bude točit okolo problémů s duševním zdravím. Prozatím nebylo oznámeno, které postavy se problémy budou týkat.

Trailery

Gentefied


Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
megawir

megawir

Ještě někdo tu žere detektivky s Alexem Crossem? Doufám, že to nepodělají a zároveň seženou někoho...
před 3 týdny
zip

zip

RIP Terry Jones.
před 3 týdny
Tinnie

Tinnie

Mám pocit, že Grey's sa týmto "oznamom" len snaží nalákať ludí. Duševné zdravie sa tam už predsa...
před 3 týdny
Další články k tématu