25. 1. 2020

Den v seriálech: Undoing, Marvel na Hulu, Punk'd a další

Castingy

Lauren Bowles se objeví ve víceepizodní roli v How to Get Away with Murder (Vražedná práva). Ztvární zástupkyni státního návladního, která se u soudu postaví proti Connorovi a Michaele po jejich zatčení. Poprvé ji uvidíme v desáté epizodě.

Herečka Nadia Parkes bude hostovat v jedné z nadcházejících epizod dvanácté řady Doctor Who (Pán času). Herečka zprávu oznámila, nicméně neprozradila, koho bude hrát nebo v jakém díle ji můžeme čekat.

Druhou řadu Home obohatí Douglas Henshall. Jeho Elliot je Johnův táta a bývalý manžel Katy. Několik let byl pryč ze scény, ale nyní se znenadání znovu objeví v jejich životech a tvrdí, že se polepšil. John má radost, ale ostatní si nejsou tak jistí.

Chystaný seriál The Falcon and the Winter Soldier vítá novou tvář. Herec Noah Mills se objeví v jedné z hlavních rolí v seriálu, který by měl mít premiéru již v srpnu.

Priscilla Quintana získala vedlejší roli v nové sérii Good Trouble. Objeví se zde jako Isabella, okouzlující nadějná herečka a modelka, která je velmi sebevědomá, ale zároveň se zoufale snaží zalíbit ostatním. Má přátelskou osobnost a je velmi krásná, takže po sobě v Coterie určitě zanechá stopu.

Orlando Jones se už neobjeví v American Gods, ale rychle si našel další práci. Získal novou vedlejší roli ve druhé sérii L.A.'s Finest na Spectrum. Ztvární Marshawna Davise, dlouholetého veterána u LAPD z jednotky vnitřních záležitostí, který bude vyslýchat Syd po nevydařeném vyšetřování. Jelikož se v něm rovným dílem dělí integrita a odhodlání, Davis rychle začne Syd podezírat, což mezi nimi vytvoří komplikovaný vztah.

Dexter Darden získal hlavní roli v rebootu Saved by the Bell (Konečně zvoní).

Shiri Appleby opouští chystaný seriál Big Shot od Disney+. Místo ní byla do role obsazena Jessalyn Gilsig. John Stamos se objeví v halvní roli jako temperamentní kouč vysokoškolského basketu, kterého vyhodí z práce a on je nucen vzít práci trenéra v dívčí soukromé škole. Gilsing ztvární Holly, koučovu asistentku.

Pilotová sezóna

Dramaticko-komediální pilot Rita od Showtime obsazuje pětici herců. Objeví se zde Paprika Steen, Isabella Crovetti, Glo Tavarez, Jade Payton a Connor Falk. Hlavní roli zde ztvární Lena Headey, která se objeví jako silná a nekonvenční učitelka a svobodná matka. Hrdinka se staví k autoritám i k vlastní rodině bez jakéhokoliv filtru a ohledů.

CBS objednává komediální pilot We the Jury podle britské předlohy. Skupinka členů poroty musí zůstat a vyjednávat, dokud se všichni neshodnou na verdiktu… nicméně prozatím se nedokážou dohodnout ani na tom, co si dají na oběd. Stejnojmenný pilot představila v roce 2016 BBC Two, ale nakonec ho pro seriál nevybrala (NPL).

NBC objednává dramatický pilot Ordinary Joe. Projekt sleduje tři paralelně plynoucí životy hlavního hrdiny poté, co v jednom momentu učiní tři různá zásadní životní rozhodnutí. Seriál se ptá na otázku, jak odlišný život může být, pokud se budete řídit srdcem, věrností nebo vášní.

Nové seriály a projekty

Streamer Hulu zrušil plány na chystané animované marvelovské seriály Howard the Duck a Tigra & Dazzler.

Další střípky

Moderátorem revivalu Punk'd (Napálené celebrity) na Quibi bude Chance the Rapper.

Trailery a videa

The Undoing


Jennifer Aniston překvapila fanoušky na setu Friends (Přátelé) v Central Perk.


Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
SparkySpeirs

SparkySpeirs

Jennifer ♥♥♥! Ty reakce jsou vtipný, ale myslím, že kdybych byla na jejich místě, taky bych vyjekla... :)
před 3 týdny
Další články k tématu