Facebook Twitter E-mail
14. října 2012

Bonnie a Clyde v reinkarnaci z dílny FOXu

Stanice Fox se vždy profilovala jako základna pro seriály plné akce a napětí, ale také jako pověstný kat, i kterého se průměrně sledované projekty nemají šanci ohřát. Pro novou sezónu se rozhodli dát na osvědčenou značku a na televizní obrazovku přivést slavný zločinecký pár Bonnie Parker a Clydea Barrowa.

Scénář a výkonnou produkci si vezme na starost Ryan Tavlin (Beze stopy). Projekt v tuto chvíli zatím nemá jméno, děj je popisován jako drama o mladých sexy milencích z nižších vrstev pocházejících z východního Texasu, kteří společně využívají svých schopností k páchání jednoho zločinu za druhým. Jakmile se díky svým akcím stanou miláčky nejobyčejnějších lidí a v podstatě celebritami, namalují jim úřady na záda imaginární terče a rozbíhá se jeden z největších honů na lidi americké historie.

Příběh Bonnie a Clydea je i po mnoha letech stále velmi populární. Kanály History a Lifetime chystají v tuto chvíli o této dvojici dokumentární minisérii. Bylo také natočeno mnoho filmů, jejichž tvůrci se inspirovali právě tímto duem. Uvidíme, jak se podaří FOXu oslovit diváky a zda se zločinecký pár prosadí i v televizním svě­tě…

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dominoa
před 262 týdny
No téma vypadá velice dobře a od foxu se z toho vyklube asi dobrý seriál....
ševča
před 260 týdny
film je skvělý a příběh je to dobrý, takže proč ne?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY