Facebook Twitter E-mail
14. října 2012

James Patterson a jeho Michael Bennett v podání ABC.

Nezávislé televizní studio Gaumont International Television, které chystá například nové drama Hannibal pro NBC, podepsalo smlouvu s ABC. Společně se vrhnou na zpracování bestsellerů Jamese Pattersona, v jejichž hlavní roli se objevuje Michael Bennett, detektiv z New Yorku. Toto nadcházející drama je plánováno na 13 epizod, konkrétně to znamená, že si ABC objednala scénář a pokud se bude šéfům líbit, okamžitě objednají všech 13 dílů. Stejný postup byl použit v případě Hannibala z pera Bryana Fullera.

Scénář k dramatu Bennett má na starosti Ildy Modrovich (Necessary Roughness), společně s Pattersonem bude zároveň působit v roli výkonné producentky. Michael Bennett je detektivem v New Yorku a autor o něm říká, že je inspirován odvážnými hrdiny, kteří slouží u NYPD. Knihy s tímto hrdinou jsou nejprodávanější detektivní sérií o newyorských policistech všech dob. V tuto chvíli bylo vydáno 5 knih z této série. Detaily o zpracování samozřejmě známé zatím nejsou, budeme vás ale informovat, pokud se něco zajímavého objeví.

Pokud si nejste jisti tím, kdo je James Patterson, tak vězte, že je několik posledních let zdaleka nejprodávanějších autorem detektivek na světě. Život vdechl ikonickým hrdinům, mezi které patří bezesporu především detektiv Alex Cross (2 filmy s Morganem Freemanem v hlavní roli a nyní novinka přicházející do kin nazvaná jednoduše Alex Cross) nebo hrdiny z Ženského vyšetřovacího klubu, který se dočkal i seriálové podoby. Jestliže patříte mezi fanoušky žánru, nenechte si tato díla ujít.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 265 týdny
Já mám všechny knihy s Alexem Crossem :) a holky z vyšetřovacího...
shenandoah
před 265 týdny
Castle bude závidět :-)
ševča
před 264 týdny
nemyslím. zápletka nemá nic velkého. stojí to jen na tom, že je to podle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY