Facebook Twitter E-mail
14. října 2012

Anthony Zuiker připravuje pro NBC novou Alenku v říši divů

Anthony Edward Zuiker je jméno, které vám jako seriálovým profíkům určitě bude připadat přinejmenším známé. Tenhle pán má za sebou totiž práci na Kriminálkách (CSI) a to tak, že jako tvůrce a scénárista mluvil prakticky do všeho. Teď se se stanicí NBC domluvil na projektu, který kriminálku nepřipomíná ani z dálky. Společně chystají projekt s pracovním názvem Wonderland, drama zasazené do světa, který představil ve své Alence v říši divů (Alice's Adventures in Wonderland) pan Lewis Carroll. Zuiker bude výkonným producentem, scénář má na starost poměrně neznámá Whit Anderson.

Děj seriálu Wonderland se bude odehrávat několik let po událostech, ke kterým došlo v knižní předloze a jeho hrdiny budou Alice a nová postava Clara. Před sedmi lety se Clařin život z nevysvětlitelných důvodů prudce změnil k horšímu a záhadný cizinec jí poví, že by přece jen mohlo existovat vysvětlení. Jenže aby zjistila, oč jde, bude se muset vydat do fantastického světa za zrcadlem. Aby mohla vrátit svůj život do těch správných kolejí, bude se muset Clara utkat s momentálně vládnoucí královnou, kterou jme dříve znali jako Alici (Alenku). Zuicker tvrdí, že Whit Anderson je opravdová vizionářka s úžasnou představivostí a je si jist, že diváci budou z pokračování naprosto uneseni.

Říše divů je letos poměrně populární. Stanice CW připravuje dílko nazvané Wunderland (my jsme to samozřejmě zaznamenali, přesvědčit se můžete tady), v přípravě je kreslené podání, kde má být vše vyprávěno z pohledu Aliciiny dcery, no a ABC samozřejmě části z Alice používá k vyprávění ve své pohádkové hitovce Once Upon A Time.

Zdá se vám námět novinky zajímavý? Dali byste mu šanci?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 261 týdny
Nevypadá to zle a ja mám rada také paranormálne seriály, takže by som to...
ševča
před 260 týdny
líbilo by se mi vidět alice jako záporačku, ale nevím proč, nemyslím, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY