Facebook Twitter E-mail
15. října 2012

O randící zážitky osmdesátileté babči má zájem CBS

A máme tu další námět na seriál podle blogu od mladé dvacátnice. Tentokrát spadá pod křídla jednoho z největších producentů (a taky toho, o kterém asi nejvíc píšeme).

CBS začala pracovat na vývoji projektu Granny Is My Wingman. Jde o komedii, která se inspiruje blogem slečny Kayli Stollak (grannyismywin­gman.com). Výkonným producentem nebude nikdo jiný než Jerry Bruckheimer.

Na scénáři ke Granny spolupracuje Stollak s Donaldem Toddem (Samantha Who?). Jde o příběhy z randícího života dvacetileté dívky a její babičky. Todd, Bruckheimer a Jonathan Littman budou výkonnými producenty, k produkčnímu týmu se přidá také KristieAnne Reed. Za projektem stojí studia Warner Bros. TV a Jerry Bruckheimer TV Produce.

Pětadvacetiletá newyorčanka Stollak založila svůj blog v červenci 2011, aby zdokumentovala své zkušenosti s randěním přes internet. Požádala svou šestasedmdesá­tiletou babičku Gail, aby jí s experimentem pomohla. Obě předkládaly humorné historky z jejich randících dobrodružství a blog se brzy stal úspěšným. Obě ženy se dokonce objevily v televizním pořadu Good Morning America.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 268 týdny
Na tohle jsem zapomněla, jak to nesleduju. Ale pořád doufám, že by do dvou...
ševča
před 267 týdny
já bych ji tam taky viděla (třeba zmiňovanou bates si nedokážu představit...
phoebess
před 267 týdny
HIC právěže nesleduju, jen jak to ragelly napsala, tak jsem si uvědomila, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY