4. 2. 2020

Chris Pratt se vrací k seriálům

Chris Pratt se vrací k seriálům

Než se stal Chris Pratt velkou hollywoodskou hvězdou a neoddělitelnou součástí superhrdinkého marvelovského univerza ve Strážcích galaxie, zapustil své herecké kořeny v seriálové tvorbě, konkrétně v dramatu Everwood a komedii Parks and Recreation.

Nyní se po letech vrací zpět k seriálům. Herec ztvární hlavní roli v chystaném seriálu The Terminal List, který vzniká podle bestsellerových románů Jacka Carra. Drama aktuálně vyvíjí společnost MRC Television.

The Terminal List je konspirační thriller, který kombinuje akci s hlubokými psychologickými tématy a sleduje, za jakou cenu náš národ tlačí nejlépe cvičené agenty až za hranici únosnosti. Reece je námořní SEAL, kterého spolu s celým týmem přepadnou během náročné tajné operace. Hrdina se vrací domů s temnými vzpomínkami na nešťastnou událost a s otázkami o sobě sama. Na světlo se však dostane nový důkaz a Reece zjistí, že proti němu pracují temné síly.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
SparkySpeirs

SparkySpeirs

Chris Pratt, vojenský seriál a k tomu ještě dost dobře vypadající samotné téma... Count me in! :)
před 9 týdny
spike

spike

Téma zní zajímavě, ale hlavně díky účasti Chrise Pratta tomu dám šanci.
před 9 týdny
Goldeenka

Goldeenka

Já se teda asi taky připojím. :D
před 9 týdny
Další články k tématu