Facebook Twitter E-mail
15. října 2012

Undateable aneb Bill Lawrence opět v akci!

NBC koupilo Undateable, komedii o kamarádech od Billa Lawrence (Scrubs, Cougar Town) a Adama Sztykiela.

Multi-kamerový projekt dostal objednávku scénáře. Undateable je založeno na knize Undateable: 311 Things Guys Do That Guarantee They Won't Be Dating or Having Sex (Neranditelní: 311 věcí, které kluci dělají, které jim zajistí, že nebudou randit ani mít sex) od Ellen Rakieten a Anne Coyle. Projekt je popisován jako komedie o dvou velmi odlišných kamarádech, které spojuje jejich společná schopnost přitahovat ženy.

Scénáře se ujme Sztykiel, Lawrence bude dohlížet. Oba budou také sloužit jako výkonní producenti. Produkce se také ujme studio Warner Bros. TV a Lawrencovo studio Doozer.

Kniha vyjmenovává věci, kvůli kterým s muži ženy nechtějí jít na rande. Řadí je stupňovitě od nejmíň hrozných po ty nejhorší. Na seznamu je například nošení ponožek v sandálech, pletené kraťasy nebo klusání na místě, když na semaforu svítí červená.

Undateable je třetí prodej od studia Doozer. Kromě toho jsou ve hře komedie I Suck at Girls a Ali in Wonderland. V minulé sezóně Sztykielův scénář k Awesometown vyústil v pilotovou objednávku. Nakonec z projektu ale seriál objednaný nebyl.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Rimmer
před 265 týdny
Od Billa Lawrence... to uz takhle zni dobre :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY