8. 2. 2020

Pilotová sezóna: Nová várka objednaných pilotů

Pilotová sezóna: Nová várka objednaných pilotů

Během uplynulých dnů se piloty začaly oznamovat jako na běžícím páse. Pojďme se přehledně podívat na to, co nového můžeme potenciálně v příští sezóně očekávat.

Work Wife (ABC, komedie)

Komedie o úspěšném profesionálním týmu (muž a žena), jejich přátelství i schopnosti sdílet společný deodorant. Příběh je zasazen do světa nemovitostí. Dani a Scott udělali velký krok do neznáma. Nyní jsou sami sobě vlastním šéfem a musí na svou yin-yang dynamiku spoléhat víc než kdy dřív, aby se udrželi nad vodou v osobním i pracovním životě.

Good Sam (CBS, lékařské drama)

Hlavní hrdinou je talentovaná, leč přehlížená chirurgyně, která převezme vedoucí pozici v nemocnici poté, co její šéf upadne do kómatu. Když se probudí a chce znovu začít operovat, hrdinka na něj musí dohlížet. Dohlížet na člověka, který nikdy neocenil její talent… a který je shodou okolností také jejím otcem.

Out the Door (CBS, drama)

Dlouholetý detektiv z LAPD chce v klidu odejít do penze, aby si konečně mohl užívat klidný život bez stresu. Hrdina se však dozví, že jeho penze byla posunutá o několik let. Rozhodne se udělat všechno ve svých silách, aby dostal vyhazov. Jeho nevhodné chování však zcela překvapivě vede k úspěšné sérii vyřešených kriminálních případů.

Blood Relative (Fox, detektivní drama)

Louise Kelly je jednička ve svém oboru. Nikdo si nedokáže ta podmanit genetickou genealogii, což je nový nejlepší nástroj v odvětví forenzní kriminalistiky. Jakkoliv však je hrdinka geniální v tom, co dělá, zároveň má osobnost, kterou nikdo v jejím okolí nedokáže vystát.

Pivoting (Fox, komedie)

Komedie o tragédii, která je zasazená do malého městečka na Long Islandu. Tři ženy truchlí nad ztrátou své kamarádky z dětství. Jsou nucené čelit faktu, že život je krátký, a zoufale se pokouší najít štěstí. Rozhodnou se k sérii impulzivních a ne zrovna správných rozhodnutí, která upevní jejich pouto a dokážou, že nikdy není dost pozdě na to, abyste si mohli zpackat život.

East Nasty (Freeform, hudební drama)

Pilot objednala také kabelovka Freeform. Jméno pilotu se inspiruje skutečnou komunitou ve východním Nashville. Zde umělci na uznávané hudební scéně předefinovávají to, jak má country hudba znít a vypadat. Dva nejlepší kamarádi (pozn.: z textu nejde vyčíst pohlaví) se zoufale snaží své místo na výsluní. Jeden je černošský homosexuální autor a zpěvák, druhý pak uhlazený country hudebník ze silně věřící rodiny. Ani jeden nesplňuje kontroverzní obrázek toho, jak by měl country umělec vypadat nebo znít. Nicméně hrdinové propůjčí své jedinečné hlasy milovanému žánru, který má tradice hluboce zakořeněné v minulosti.

Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Ale no tak.
před 2 týdny
sandokan555

sandokan555

Out the Door - nic ine ...
před 2 týdny
ellannor

ellannor

Zaujalo mě jenom Out the Door.
před 2 týdny
Další články k tématu