Facebook Twitter E-mail
15. října 2012

Znovuoživení televizní klasiky The Cisco Kid

The Cisco Kid míří zpět na televizní obrazovky. CBS začalo pracovat na The Cisco Kid, dramatickém seriálu, jehož hlavní postavou je legendární latinoameričan. Výkonnými producentkami projektu jsou Salma Hayek (Ugly Betty) a Lauren Shuler Donner (X-Men). Scénáře se ujal Diego Gutierrez (The Shield).

Projekt je popisován jako moderní převyprávění klasického příběhu o krásném psanci a jeho věrném pomocníkovi. Cisco se vrátí do Los Angeles poté, co sloužil několik výprav v Afganistánu. Cisco se stal svědkem vraždy vlastního otce. Rozhodne se proto spolu se svým nejlepším přítelem, vojákem Samem, že se spolu spojí a vyřeší tento případ. Nakonec oba dělají to, co autority nemohou – chrání město a jeho utlačované a bezmocné obyvatele.

Cisco byl poprvé představen v roce 1907 v krátké povídce The Caballero's Way a rychle se stal významnou figurkou populární kultury dvacátého století, což bylo pro Latino postavu velmi neobvyklé. Stal se hlavní postavou více než dvanácti filmů – poprvé se objevil v němém filmu The Caballero's Way v roce 1914. Warner Baxter získal za roli Cisca oskara, hrál jej v několika filmech.

Gutierrez začínal jako scénárista v týmu u Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů). V současnoti pro kabelovku FX vyvíjí Flash and Bones.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY