15. 10. 2012

Tyra Banks nadhazuje nový seriálový projekt

Tyra Banks nadhazuje nový seriálový projekt

Modelka a moderátorka Tyra Banks očividně nemá dostatek sceen timu. Producentka reality show America's Next Top Model (Amerika hledá topomodelku) poprvé zabrousila do skriptových vod.

Stanice ABC má zájem o její projekt Fivehead, komedii z jejich dospívajících let. Banks na projektu spolupracuje s Kenya Barrisem (I Hate My Teenage Daughter) – kamarádkou z dětství a dlouhodobou obchodní partnerkou, se kterou modelka vytvořila také ANTM.

Fivehead ukazuje dospívající Tyru, její střední školu a domov. Příběh se soustředí na její rodinu a dlouhou cestu, která ji proměnila z trapné teenagerky v jednu z největších světových supermodelek. „Na střední, pokud nosíte brýle, jste ‚čtyřočka‘, když máte rovnátka, jste ‚kovová pusa‘, ale když máte moje čelo? Jste ‚pětičelařka‘ (fivehead),“ řekla Banks.

Barris a Banks spolu vytvoří postavy, Barris pak napíše scénář. ABC Studious produkuje.

Spolupracovníci se potkali v šesti letech, chodili spolu do školy. „Sledovat její kariéru bylo divoké, ale mít možnost býtu u toho, když Tyra vyrůstala, to bylo hodně šílené,“ řekl Barris. „Jsem moc rád za možnost předložit nejen skvělý příběh, ale zároveň příběh, který je mi tolik blízký.“

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Abbie

Abbie

Nevypadá to špatně :)
hodně dávno
ragelly

ragelly

Já se toho bojím. Přijde mi, že v ANTM Tara musí mít všechno hrozně přeplácané, skoro až nevkusně. Aby...
hodně dávno
Crazy-Nut*

Crazy-Nut*

No, Tyru mám ráda, takže proč ne? ;)
hodně dávno
Další články k tématu