Facebook Twitter E-mail
15. října 2012

Tyra Banks nadhazuje nový seriálový projekt

Modelka a moderátorka Tyra Banks očividně nemá dostatek sceen timu. Producentka reality show America's Next Top Model (Amerika hledá topomodelku) poprvé zabrousila do skriptových vod.

Stanice ABC má zájem o její projekt Fivehead, komedii z jejich dospívajících let. Banks na projektu spolupracuje s Kenya Barrisem (I Hate My Teenage Daughter) – kamarádkou z dětství a dlouhodobou obchodní partnerkou, se kterou modelka vytvořila také ANTM.

Fivehead ukazuje dospívající Tyru, její střední školu a domov. Příběh se soustředí na její rodinu a dlouhou cestu, která ji proměnila z trapné teenagerky v jednu z největších světových supermodelek. „Na střední, pokud nosíte brýle, jste ‚čtyřočka‘, když máte rovnátka, jste ‚kovová pusa‘, ale když máte moje čelo? Jste ‚pětičelařka‘ (fivehead),“ řekla Banks.

Barris a Banks spolu vytvoří postavy, Barris pak napíše scénář. ABC Studious produkuje.

Spolupracovníci se potkali v šesti letech, chodili spolu do školy. „Sledovat její kariéru bylo divoké, ale mít možnost býtu u toho, když Tyra vyrůstala, to bylo hodně šílené,“ řekl Barris. „Jsem moc rád za možnost předložit nejen skvělý příběh, ale zároveň příběh, který je mi tolik blízký.“

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Abbie
před 266 týdny
Nevypadá to špatně :)
ragelly
před 266 týdny
Já se toho bojím. Přijde mi, že v ANTM Tara musí mít všechno hrozně...
Crazy-Nut*
před 265 týdny
No, Tyru mám ráda, takže proč ne? ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY