13. 2. 2020

Seriálové novinky z Británie i USA

Seriálové novinky z Británie i USA

V posledních dnech se oznamovaly nově objednané seriály jako na běžícím páse. V dnešním článku si je přehledně shrneme, aby náhodou neušly vaší poznosti. Kromě seriálů v seznamu najdete i jeden pilot, který bude soupeřit o své místo v programu příští sezóny.

Nové seriály

Angelyne

Seriál podle článku od Garyho Bauma, který se v roce 2017 objevil v Hollywood Reporteru. Angelyne je příběh o slávě, identitě, přežití, billboardech, Corvette autech, spodním prádle, mužích, ženách, ženách testujících muže, mužích posedlých ženami, západním Hollywoodu, drahokamech, UFO, ale především o zářící královně vesmíru v růžovém – o Angelyne.

Hlavní role se ujme Emmy Rossum (Shameless). V seriálu se objeví např. také Martin Freeman (Sherlock) nebo Alex Karpovsky (Girls).

Sweetpea

Rhiannon je obyčejná dívka od vedle, která žije tichý klidný život se svým přítelem a malým psíkem. Její denní práce v kanceláři ji zdaleka nenaplňuje. Po večerech jen mlčky poslouchá plány svých přátel o manželství a dětech. Nikdy si nestěžuje, na všechny se usmívá a zdržuje se od uštěpačných poznámek. Stala se mistryní v přetvářce.

Za maskou se však ukrývá hluboce pohřbené tajemství, které by Rhiannon nejraději zapomněla. Její nečekané setkání s cizincem vede k šokujícímu násilnému činu. Hrdinčina maska navždy zmizí a hrdinka je nucena konfrontovat svou temnou stránku, kterou tak dlouho tajila. Holce, kterou každý přehlížel, dost možná projde i vražda.

Seriál je adaptací stejnojmenného románu od C. J. Skuse.

Bloods

Hlavními hrdiny jsou dva záchranáři, kteří projíždí jižní Londýn ve své sanitce. Drsný samotář Maleek dostane za kolegyni přehnaně přátelskou rozvedenou Wendy a jejich nové partnerství hned od začátku vypadá jako neudržitelné. Netrvá však dlouho, než se z nich stanou přátelé, kteří za sebou stojí v dobrém i zlém.

Komedii vytvořil Samson Kayo, který zároveň ztvární hlavní roli Maleeka.

You

Tara O'Rouke v momentě drogového opojení a návalu vzteku zabije svého otce. Spolu se svými kamarádkami mizí ze země a vydává se na cestu napříč Evropou, aby našla svou ztracenou matku. Dívky po cestě musí zápasit s nedostatkem financí, krátkými milostnými známostmi i nečekaným těhotenstvím. Největší nebezpečí však představuje Tařin strýc Reagan, kterému holky ukradly pořádný balík drog a který je shodou okolností nejobávanější gangster v Rotterdamu. Aby toho nebylo málo, nebezpečný tajemný sériový vrah známý jako The Traveller se k nim blíží.

Seriál je adaptací románu od Zorana Drvenkara.

Pilotová sezóna

The Goonies

Oficiálně nepojmenované drama je remakem filmu The Goonies z roku 1985. Stella Cooper selhala. Nepodařilo se jí prosadit se v New Yorku. Hrdinka, kterou tíží velké tajemství, se vrací do svého malého rodného městečka, kde bere práci suplující učitelky. Ke svému překvapení zde najde inspiraci, naději a nakonec i vykoupení, když se rozhodne pomoct třem studentům, kteří si chtějí splnit své filmařské sny. Studenti si vymysleli ambiciózní projekt – chtějí vytvořit záběr po záběru dokonale přesný remake jejich nejoblíbenějších filmů The Goonies. Jejich vášeň inspiruje celé město, které zoufale potřebuje naději.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
andromache

andromache

No to rozhodně :D. Ti tvůrci fakt vědí, jak nám blbnout hlavu :D :D:
před 4 dny
PHochmannova

PHochmannova

Já jsem se taky docela lekla. Protože zrovna dokoukávám ten seriál You, který vyšel v roce 2018 :D AJe...
před 3 dny
janulam11

janulam11

Z představených mě Sweetpea zaujal nejvíc. Námět vypadá slibně a Britové tyhle dramatický minisérie umí....
před 23 hodinami
Další články k tématu