18. 2. 2020

Tormund Obrozhouba se setká se Zaklínačem

Tormund Obrozhouba se setká se Zaklínačem

Netflixácký The Witcher (Zaklínač) se nebojí velkých jmen. Po úspěchu první řady mají fanoušci velká očekávání o tom, co přinesou další epizody. Jejich konkrétní obrysy prozatím neznáme, nicméně víme jedno jméno, které obsazení nové řady obohatí.

Herec Kristofer Hivju je seriálovým fanouškům důvěrně známý. Od třetí série Game of Thrones (Hra o trůny) až do samotného závěru úspěšného fantasy od HBO ztvárnil oblíbeného Tormunda Obrozhoubu. Herec nyní na sebe vezme další velkou úlohu.

Zdroje uvádí, že v druhé sérii Zaklínače ztvární postavu Nigela. Dle popisu to však vypadá, že jde o Nivellena, který navzdory očekávání chyběl v první sérii. Netflix zprávu o castingu ani o konkrétní roli prozatím oficiálně nepotvrdil.

Pokud jde skutečně o Nivellena, objeví se pravděpodobně pouze v jedné epizodě, jelikož se postava ukázala pouze v jedné povídce. Nicméně právě tento příběh patří u fanoušků k nejoblíbenějších, takže se dá předpokládat, že ho Netflix bude chtít do seriálu zakomponovat. Nechybí mu navíc zvrat, do kterého se připlete i Ciri.


Je Hivju pro roli Nivellena správná volba? Doufáte, že se postava v nových dílech objeví? Jak jste spokojení s díly první série?

Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Kolombo

Kolombo

Zajimavé. Zrnko pravdy opravdu chybělo v první sérii. Zase na druhou stranu jsme dostali Hranici...
před 7 týdny
Další články k tématu