18. 2. 2020

Diablo a Overwatch jako seriály?

Diablo a Overwatch jako seriály?

Počítačové hry Diablo a Overwatch se dostanou i na jiné než počítačové obrazovky. Obě hry se podle Nicka van Dyka (co-prezident Activision Blizzard Studios) chystají totiž do televize jako animované seriály. Vše se ven dostalo přes tvůrcův Linkedin profil, kde van Dyk uvedl, na čem zrovna pracuje.

Podle Dykova popisu se Diablo dočká animované adaptace v anime stylu; vše je aktuálně v předprodukční fázi. S celosvětovou distribucí se počítá přes Netflix. O seriálu kolovaly zvěsti již před nějakou dobou, nyní jsme se tedy dočkali takového polovičatého potvrzení. Jelikož je projekt stále v rané fázi, je jasné, že ještě nějakou dobu potrvá, než uvidíme výsledek (u animovaných seriálů to bývá i přes rok).

Mnohem zajímavější je ale zmínka o tom, že by se mohl chystat i seriál z prostředí hry Overwatch. Herní studiový velikán Blizzard často podporuje příběh hry krátkými filmečky, ale o možném seriálu se zatím nemluvilo. Vzhledem k tomu, že to jsou všechno spekulace založené na pár řádcích a Blizzard nic oficiálně nepotvrdil, tak se neví, kdo by měl o případný seriál zájem. Je ovšem jasné, že by se Blizzard rád svezl na současné vlně seriálového šílenství.


Znáte hry? A potěšil by vás seriál z jejich univerza?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
Fruiko

Lukáš Nedvěd

Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
deepspace101

deepspace101

Doufám, že Diablo nedopadne jako Castlevania. Tedy jako kombinace ultranásilí a odbytých postav a příběhu.
před 7 týdny
foruska

foruska

Jestli Overwatch bude i seriál, bude mít můj špunt rozhodně radost, ale už si nejsem tak jistá, jestli...
před 6 týdny
onepiece

onepiece

Diablo si umím představit jako hraný seriál, případně animované jako filmový Warcraft nebo jako japonské...
před 6 týdny
Další články k tématu