21. 2. 2020

The Witcher přivítá v druhé řadě nové tváře

The Witcher přivítá v druhé řadě nové tváře

Netflix oznámil přidání sedmi nových tváří pro druhou řadu úspěšného fantasy seriálu The Witcher (Zaklínač). Natáčení začne již brzy ve Velké Británii, druhá série se na Netflix dostane v roce 2021.

Již před několika dny jsme vám oznámili, že se k seriálu přidá Kristofer Hivju z Game of Thrones. Nyní je již potvrzeno, že ztvární postavu Nivellena. Kromě něj se v seriálu objeví také další noví herci:

Yasen Atour jako Coen
Agnes Bjorn jako Vereena
Paul Bullion jako Lambert
Thue Ersted Rasmussen jako Eskel
Aisha Fabienne Ross jako Lydia
Mecia Simson jako Francesca

Z první série se v hlavních rolích vrátí samozřejmě Henry Cavill v hlavní roli Geralta, dále Anya Chalotra jao Yennefer, Freya Allan jako Ciri a Joey Batey jako Jaskier.

„Reakce na první sérii nastavily vysokou laťku pro nové talenty,“ uvedla showrunnerka Lauren Schmidt Hissich. „Sophie Holland a její castingový tým opět našli ty nejlepší lidi pro dané postavy. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak nám nové příběhy ožijí před očima.“

Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
foruska

foruska

Vždycky se najde někdo, komu obsazení nebude sedět, aniž by viděl, jak herec danou postavu ztvární. Za mě je...
před 6 týdny
Další články k tématu