28. 2. 2020

Netflix rozšiřuje anime tvorbu

Netflix rozšiřuje anime tvorbu

Netflix se spojil se šesti významnými japonskými tvůrci, aby společně rozšířili anime portfolio tohoto streamovacího giganta. Mezi novými spolupracovníky nechybí Clamp stojící např. za značkou Cardcaptor Sakura nebo Mari Yamazaki, která svou mangu Thermae Romae proměnila již do dvou úspěšných hraných akčních filmů.

Dalšími novými spolupracovníky Netflixu jsou také Shin Kibayashi (The Kindaichi Case Files), Yasuo Ohtagaki (Mobile Suit Gundam: Thunderbolt), Otsuichi (Goth) a Tow Ubukata (Mardock Scramble). Jde o mix autorů mangy, spisovatelů, scenáristů a filmařů, kteří se zasloužili o vzestup popularity anime po celém světě.

Konkrétní informace o jednotlivých seriálech prozatím nebyly oznámeny. Netflix však plánuje, že kromě samotného sledování budou moct fanoušci získat také offline obsah, ať už publikace, nebo merchandising produkty.

Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
hacker3985

hacker3985

:O tak tenhle druh novinek sem tady nečekal
před 5 týdny
Další články k tématu