Facebook Twitter E-mail
17. října 2012

Tvůrce Veronicy Mars pracuje na novém projektu

Rob Thomas, tvůrce Veronicy Mars míří zpět na stanici CW s pilotem Metropolis, dramatem inspirovaným britským seriálem z roku 2000. Thomas se ujme scénáře a výkonné produkce projektu o skupince přátel, kteří bojují se svým dospělým životem, který zdaleka nedosahuje očekávání, které si vytvořili jakožto vysokoškolští studenti.

Originální sérii vytvořil Peter Morgan (Frost/Nixon), produkována byla studiem Granada Tv. Seriál měl osm epizod a v hlavních rolích se objevili např. James Fox, Louise Lombard, James Purefoy nebo Matthew Rhys.

Thomas se pokusí Metropolis zadaptovat již podruhé. Poprvé se snažil v sezóně 1999–2000, kde se projekt dostal do pilotové fáze u stanice ABC.

Rob Thomas vytvořil a produkoval Veronicu Mars, která začala na UPN a pokračovala na následovníkovi – CW. Poté měl být v čele remaku Beverly Hills, 90210, ale poté, co napsal scénář k pilotu, odešel ke stanici ABC, kde pracoval na nových dvou pilotech. K projektu poté byli přizváni Gabe Sachs a Jeff Judah, kteří přepracovali jeho scénář a podělili se o kredity v úvodních titulcích u 90210, které je nyní již v páté sérii. Kromě toho Thomas spoluvytvořil také Party Down (Párty na klíč) pro kabelovku Starz.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
hodně dávno
Souhlasím, VM je škoda :( Nevím proč, ale nějak mi to popisem připomíná...
Frki
hodně dávno
To jo :( On strašně prý chce, i Kristen, ale WB jim brání s právy...
ševča
hodně dávno
já vím proč, protože je to jako underemployed. taky mě to napadlo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY