28. 2. 2020

Grey's Anatomy se příští týden rozloučí s Alexem

Grey's Anatomy se příští týden rozloučí s Alexem

Fanoušci Grey's Anatomy (Chirurgové) se konečně dočkají. Epizoda Leave a Light On, která se bude vysílat příští týden (5. března), přinese odpovědi na to, co se stalo s Dr. Alexem Karevem, a nabídne jeho postavě uzavřen odchod.

„Po 16 sériích se loučíme s doktorem Alexem Karevem. Podívejte se, jak jeho příběh skončí,“ bylo uvedené v promo videu k příštímu týdnu.

Emotivní video sestává z koláže snímků Justina Chamberse v průběhu let, na pozadí pak hraje skladba Say Something od A Great Big World.

Alexe fanoušci naposledy viděli 14. listopadu, když opustil nemocnici, aby se šel starat o svou nemocnou matku. Na začátku ledna internetem prosvištěla informace, že herec seriál opouští a listopadový díl byl jeho vůbec posledním.

Jelikož jeho odchod byl tak náhlý, scenáristům chvíli trvalo, než postavě připravili úctyhodné rozloučení. V uplynulých dílech jsme se dočkali několika náznaků, které pomalu stavěly příběh pro následující rozlučkovou epizodu.

Alex se poprvé objevil v prvním díle seriálu jako chirurgický internista v Seattle Grace Hospital a rychle se stal oblíbencem fanoušků.

Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Masha

Masha

Takže buď to udělají "true to character", a tím pádem prostě musí umřít, protože jinak by popřeli...
před 52 týdny
essim

essim

Je mi líto JO ať už odejde jakýmkoli způsobem
před 52 týdny
Maarti

Maarti

Tak to se mega těšim! Až se zas bojím, že budu zklamaná.. Každopádně Alexova postava si pořádný konec...
před 52 týdny
Další články k tématu