28. 2. 2020

America Ferrera opouští Superstore

America Ferrera opouští Superstore

Superstore patří k nejúspěšnějším komediím současnosti. Stanici NBC zdobí už pátou sezónou a už má jisté pokračování, jelikož ji NBC prodloužila pro šestou řadu.

Nyní ale přichází pro fanoušky šok, který zatřese celým obchodem Cloud 9. Hlavní hvězda a výkonná producentka America Ferrera ze seriálu na konci páté série odchází. Její poslední epizoda a zároveň finále páté řady se na NBC bude vysílat 16. dubna.

„Posledních pět let v Superstore bylo úžasných, obohacujících a neskutečných,“ uvedla herečka ve svém vyjádření. „Produkce, režie a hraní se skvělými herci a štábem mi dalo příležitost k rozvoji osobnostně i kreativně. Jsem velmi vděčná svým partnerům v NBC a Universal TV za podporu a důvěru, kterou do seriálu od začátku vkládali. Se svou rodinou a v kariéře se vydávám do další kapitoly a své Superstore rodině chci popřát jen to nejlepší.“

O dějové lince, která se odchodem Amy bude zabývat, prozatím není nic známo. První epizoda bez Amy neboli premiéra šesté řady bude zároveň jubilejním stým dílem seriálu.

Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
jose8

jose8

V poslední době se na to nedá skoro koukat. Kvalita šla hodně dolů. Spíš by to měli ukončit.
před 5 týdny
Další články k tématu