Facebook Twitter E-mail
18. října 2012

Eric "E" Murphy je zpět! Tedy... jak se to vezme.

E je zpátky! Kevin Connolly, který hrál osm let nejlepšího přítele a manažera Vincenta Chase v hitovce HBO Entourage (Vincentův svět), bude hrát hlavní roli v novém komediálním projektu, který vyvíjí stanice CBS.

I Love You Like A Brother je komedie od CBS TV Studios a The Tannenbaum Co. Scénáře se ujme Tad Safran. Příběh je volně založen na Safranově vlastní zvrácené rodině. Connolly ztvární nejmladšího ze tří bratrů, který si uvědomí, že jeho nekomunikativní rodina není ani normální, ani zdravá, a rozhodne se, že donutí své bratry a rodiče, aby se všichni vzájemně sblížili.

Veterán komedie Rob Long (Cheers), který spoluvytvořil a výkonně produkuje současný seriál Sullivan and Son, zde bude spolu s Ericem a Kim Tannenbaum výkonným producentem. Connolly bude taktéž produkovat.

Safran, Lon a Tannenbaum Co. také v současnosti spolupracují na temné komedii pro Showtime. The Death Pact spolutvoří Safran a Long. Točí se okolo skupinky přátel, kterým se blíží padesátka. Uvědomí si, že jejich životy nejsou naplněny. Pak ale do jejich života znovu vstoupí stará známost a to přinese nečekané následky.

Safran pak má bokem ještě projekt o mladém Sherlocku Holmesovi (pozn.: pravděpodobně film).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY