26. 3. 2020

Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně CBS

Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně CBS

Dnes se v našem věšteckém článku přesuneme ke stanici CBS. Ta měla a má od podzimu v programu celkem 24 seriálů. Jako vždy záměrně ignorujeme soutěžní pořady a reality shows. Do tipů nezařazujeme ani seriály, které v této sezóně ještě neměly premiéru. U CBS jde o komedii Man with a Plan, letní seriál Blood & Treasure a nový sitcom Broke.

již prodlouženo

Evil
Mom (Máma)
Young Sheldon (Malý Sheldon)

Stanice rychle prodloužila novinku Evil, která se vrátí opět s kratší druhou řadou. Kromě toho už máme jisté návraty komediálních stálic Mom a Young Sheldon, kde se nejedná o žádné překvapení, jelikož jde o nejsilnější komediální hráče stanice.

zrušeno

Hawaii Five-0 (Hawaii 5–0) Five-0
Criminal Minds (Myšlenky zločince) Minds
Madam Secretary (Paní ministryně) Secretary

Prozatím všechny oznámené konce známe dopředu. Criminal Minds i Madam Secretary už svá finále odvysílaly, zatímco Hawaii se ho dočká v dubnu. Na Havaji nás čeká hostování samotného Chucka Norrise, takže je jasné, že seriál neodejde potichu. Snad se dočkáme zakončení, které si tak dlouho běžící seriál zaslouží.

5 %

NCIS (Námořní vyšetřovací služba)

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 17
Komentář Pokud nebylo zrušení oznámené předem, tak u takovýchto stálic nehrozí. Kriminálka navíc i po těch letech patří k nejsledovanějším seriálům stanice a vede si dobře i mezinárodně, takže není třeba ji ukončovat.
10 %

NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L. A.)

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 11
Komentář Spin-off původního NCIS si našel v neděli večer stabilní místo v programu. Pokračování je téměř jisté.
15 %

The Neighborhood

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 2
Komentář Překvapení loňské sezóny, letos už je ale jasné, že nás čeká spousta sezón. Seriál otevírá pondělní večer, ale daří se mu velmi solidně, zvlášť v dnešní době stále se snižující sledovanosti.
15 %

Blue Bloods (Spravedlnost v krvi)

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 10
Komentář Páteční velikán má sice především starší publikum, ale dokáže spolehlivě ustát v konkurenci Havaje a mladších akčních hrdinů typu Magnum a MacGyver. I zde se očekává oznámení konce s předstihem.
20 %

God Friended Me

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 2
Komentář Nedělní seriál si vede solidně. Čísla mu sice možná zvětšuje sport, ale stanice nemá důvod cokoliv měnit na systému, který funguje.
20 %

FBI

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 2
Komentář I když loňský začátek byl trošku rozpačitý, seriál si nakonec své místo v programu našel. Nejde sice o žádný velký hit, ale perfektně spadá do programové skladby stanice a není důvod, proč by ho CBS měla v brzké době rušit.
25 %

FBI: Most Wanted

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 1
Komentář Letošní novinka se osvědčila solidně. Podobné seriály nejsou finančně náročné na výrobu a stanice má zpravidla dobrý úspěch, kdy je dokáže prodávat do celého světa. Očekává se, že i spin-off FBI bude pokračovat dál.
25 %

Bob Hearts Abishola

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 1
Komentář Seriál, za kterým stojí Chuck Lorre, to je doslova záruka objednávky více sezón. Stanice loni dala do propagace komedie docela dost, takže nepředpokládám, že by ji měla rušit hned po první řadě.
30 %

NCIS: New Orleans (Námořní vyšetřovací služba: New Orleans)

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 6
Komentář Jako ostatní kriminálky, ani zde se nečeká ukončení. Sledovanost je možná jedna z těch slabších, ale CBS v posledních letech neruší téměř nic. A letos už máme oznámených pár velkých konců.
30 %

MacGyver

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 4
Komentář Seriál dokázal, že i v pátek se dá uspět. Stanice má výborně zaběhnutý páteční večer. Očekávám, že v příští sezóně pouze vymění končící Hawaii za Magnuma a nechá trojici v podstatě nezměněnou.
35 %

Magnum P.I.

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 2
Komentář Tak jak jsem psala u MacGyvera, myslím, že se seriál vrátí i v další sezóně a poběží v pátek spolu s MacGyverem a Blue Bloods.
35 %

Bull

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 3
Komentář Ony všechny seriály stanice stojí tak nějak nastejno. Pravděpodobně jsou všechny v bezpečí a stanice si vezme vzor z hromadného prodlužování na The CW. Ale přesto je zde šance, že se bez některých kousků v letošním programu budeme muset obejít. Bull je na průměru, ale spíše se vrátí. Když už překonal metoo skandál.
40 %

SEAL Team (Tým SEAL)

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 3
Komentář Sice píšu padesát na padesát, ale osobně si myslím, že se SEAL Team vrátí. Sledovanost není slavná, ale není to ani úplná tragédie, která by seriál rovnou posílala do kytek. Jsou tu i větší adepti na přistřihnutí křídel.
40 %

S.W.A.T.

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 3
Komentář U těchto kriminálek člověk nikdy neví. Stanice sice nikdy nic neruší, ale přece jen nikdy nevíte, kdy šéfům přeskočí v hlavě a oznámí něco ve stylu zrušení CSI: New York, kde se fanoušci nedočali žádného pořádného zakončení.
50 %

Carol's Second Act

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 1
Komentář CBS je známá tím, že se zaměřuje na starší publikum. S tím jsou spojené i starší hlavní postavy, které se snaží uspět v současném náročném světě. Carol se pere statečně a je zde šance, že dostane druhou řadu. Ale sledovanost zatím mluví spíše v neprospěch novinky.
70 %

The Unicorn

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 1
Komentář Komedie vypadala slibně, ale až tak se neujala. Hlavně se o ní téměř nemluví, takže pomalu ani nikdo neví, že něco podobného běží. Pokud by se nějaké novinky rušily (což asi budou), tak z komedií bude Unicorn jako první na ráně.
80 %

All Rise

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 1
Komentář Seriál se sice dočkal objednávky plnohodnotné série, ale nedokázal se prosadit. Je tu šance, že bude pokračovat, přece jen CBS toho ruší jen minium. Ale spíše bych se začala smiřovat se zrušením, pokud patříte mezi diváky tohoto právnického seriálu.
85 %

Tommy

Hodnocení na SerialZone.cz
Série 1
Komentář Pokud už se bude něco rušit, tak na to doplatí novinky. Kriminálka Tommy nedokázala zaujmout, sledovanost je hodně slabá a o seriálu se v médiích téměř nemluví. To je recept na neštěstí.
Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Litocha

Litocha

Tady nesleduji nic pravidelně (něco mám ale přece jen v plánu), takže jsem v klidu.
předevčírem
jose8

jose8

Doufám, že Unicorn přežije, dost jsem si tuhle novinku oblíbil.
předevčírem
Micuda98

Micuda98

Taky bych byl nerad, kdyby zrušili The Unicorn.
včera
Další články k tématu