Facebook Twitter E-mail
18. října 2012

ABC pokračuje v komediálním šílenství

Stanice ABC si do svého hledáčku přidala další dvě komedie. První z nich je True Story od Jennifer Crittenden a Gaby Allan. Druhou komedií je pak Man and Boy od britského scénáristy Dannyho Wallace a režisérky/pro­ducentky Jilie AnneRobinson. Obě komedie produkují ABC Studios.

True Story je popisováno jako ženská verze Wonder Years. Příběh je založen na vlastních zkušenostech Crittenden a Allan (obě na obrázku). Obě dámy vyrůstaly v sedmdesátých letech a vychovávaly je svobodné mámy. Hlavní postavou je rozvedená matka bez zábran, která se spolu se svými dvěma dcerami přestěhuje do Laguna Beach v Kalifornii ke své nejlepší kamarádce, věčné pařmence. Děj se odehrává na konci sedmdesátých let.

Jak Crittendan, která se do seriálového světa zapsala svo účastí na komediích Seinfeld a Everybody Loves Raymond, tak i Allan, scénáristka a producentka Scrubs, budou psát a produkovat skrze svou smlouvu u ABC Studios.

Hlavní postavou v Man and boy je výstřední muž, který se vrátí do svého malého městečka a stane se výraznou osobou v životě svého mladého synovce. Bude mu předávat svou moudrost a lásku k životu.

Wallace se s tímto projektem vrací k ABC. Před třemi lety spolupracoval na komediálním pilotu Awkward Situactions for Men, který byl inspirován jeho knihou. Kromě toho tento Brit řídil vznik pilotů k The Middle (Průměrňákovi) nebo k nadcházejícímu How to Live with Your Parents for the Resot of Your Life.

Man and Boy bude kromě Wallace a Robinson produkovat také studio 3 Arts, kde má Robinson smlouvu.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 261 týdny
Aby to zase ale neskončilo tak jako vždycky: ABC si toho nabere a pak toho zase...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY