18. 10. 2012

Nový projekt. Noční směny v nemocnici

Nový projekt. Noční směny v nemocnici

Stanice NBC si objednala pilot k lékařskému dramatu od scénáristů a výkonných producentů Gabe Sachse a Jeffa Judaha (90210). Smlouva na pilot byla uzavřena s produkčním studiem Sony Pictures TV.

Dosud nepojmenovaný projekt je lékařská show o skupině vojenských lékařů, kteří se vrátí do USA a začnou spolu pracovat noční směny v nemocnici v San Antoniu. O projektu se také mluví jako o After Hours či The Last Stand. Pilot dua byl loni jeden z několika, které byly u NBC vyvíjené. Dál nakonec postoupilo County a Do No Harm, které budou premiérovat v midseason. Nicméně NBC se pilotu od Sachse a Judaha nevzdala a v srpnu si objednala druhý scénář s tím, že asi bude mít zájem také o pilot… a opravdu.

Toto je již pátá předělávka loňského pilotu. Kromě toho NBC objednalo The Secret Lives of Husbands and Wives (projekt nyní obsazuje hlavní role), komedie od Roba Greenberga pro CBS, která byla odsunuta na leden, a komedie Super Fun Night, kterou ABC předělává po loňské pilotové objednávce u CBS. ABC také předělává loňský pilot The Kings of Van Nuys aneb Only Fools and Horses.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
ševča

ševča

ještě selection (apokalyptický princ) zkoušejí znovu
hodně dávno
Další články k tématu