Facebook Twitter E-mail
18. října 2012

Smash + Glee = I Don't Want to Miss a Thing?

Výkonní producenti hudebního Smash Craig Zadan a Neil Meron vytvářejí nový hodinový seriál pro NBC. A také zde hraje klíčovou roli hudba.

Dvojice produkuje dramatickou komedii od scénáristky Kristy Vernoff. V projektu se bude hrát hudba od písničkářky Diane Warren, která zároveň dělá u projektu konzultantku.

Hodinová dramatická komedie se soustředí na třicetiletou skladatelku, která napsala jedny z nejlegendár­nějších milostných písní naší doby. Bohužel, jak už to tak bývá, tato žena nemá ani za mák štěstí v lásce. Ten pravý prostě nepřichází. I když postava v mnoha ohledech připomíná právě Warren, tvůrci upozorňují na to, že jde o originální postavu, která není nikým inspirována. Přesto je zápletka projektu fiktivní verzí kariéry Warrenové.

Předpokládá se, že její písničky budou tematicky zařazené do seriálu, aby doplňovali dějovou linku. Bude to tedy naprosto odlišný způsob užití, než u Smash. Její katalog písniček zahrnuje například How Do I Live (LeAnn Rimes), Because You Loved Me (Celine Dion), Unbreak My Heart (Toni Braxton) nebo I Don't Want to Miss a Thing (Aerosmith).

Zadan a Meron jsou s Warrenovou přátelé již déle než deset let. Začali spolupracovat poté, co písničkářka napsala song pro jejich muzikál Double Platinum. Poprvé začali vyvíjet dramatickou komedii o úspěšné skladatelce v roce 2005. Nyní vzali příběh za jiný konec, navíc již mají zkušenosti z první série Smash. Kromě toho jsou pánové výkonnými producenty nadcházejících Oskarů.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucius
hodně dávno
Tak na to jsem zvědavá, ty hudební mám ráda :)
Pajuli
hodně dávno
No uvidíme, co nám nadělí tedy.. Jakožto hudební nadšenec se už samozřejmě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY