Facebook Twitter E-mail
21. října 2012

Výherci soutěže jsou na světě (vysílali jsme živě)

Jak jsme slíbili, tak také konáme a pokud nenastanou technické potíže, tak přesně v 11:00 zahájíme živý přenos z losování výherců ze soutěže s Comicspointem.

Pokud si chcete vyzkoušet losovací „aplikaci“, tak můžete, ale oficiální výherci jsou ti, kteří budou vylosování během přenosu a to samozřejmě námi.

Aplikace zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dolusujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

Doufáme, že se vám bude tahle akce líbit a věříme, že pro vás tímto soutěž bude ještě atraktivnější. ;-)


Všichni vylosovaní mají adresu vyplněnou správně a na území ČR, takže jen potvrzujeme, že se opravdu mohou těšit na ceny.

Eirene (Komiks Star Trek – Původní série)
xtomas252 (Komiks Star Trek – Původní série)
naninka358 (18cm vysoká figurka Worf)

Ještě jednou děkujeme společnosti ComicsPoint za poskytnutí cen do soutěže.

A víte že zrovna nedávno otevřeli další prodejnu v NC PALLADIUM na Praze 1? Pokud jste nevyhráli, tak se tam skočte mrknout a Star Trek komiksy tam jistě můžete nakoupit. Nebo se jen koukněte, o co se možná bude soutěžit v některé z dalších soutěží.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 265 týdny
:D No, taky bych ráda znala ty správné odpovědi, ale což. Si holt budu...
phoebess
před 265 týdny
Správný přístup :D Jo táákhle to bylo myšlený. :D
Meimei
před 265 týdny
Gratuluji vítězům :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY