Facebook Twitter E-mail
22. října 2012

Whedonův S.H.I.E.L.D. vybral své superhrdiny!

Již pár týdnů zpátky jsme psali o novém pilotu Josse Whedona. Společně jsme spekulovali, které postavy, kteří superhrdinové by se zde mohli (měli) objevit. Tato informace je nyní odtajněna. Pojďme se tedy podívat, na koho se v potenciální hitovce příští sezóny můžeme těšit.

SKYE: Tato žena, které ještě nebylo ani třicet let, zní jako sen: vtipná, chytrá, milující a sebevědomá. Navíc se schopností získat výhodu díky důvtipu a šarmu.

AGENT GRANT WARD: Velmi „fyzický“ exemplář, zachová si svůj šarm i pod palbou. Někdy ignoruje mezilidské vztahy. Je tichý, ale nechybí mu ani trocha výbušné povahy. Je to týpek, kterého si oblíbíte až s průběhem času.

AGENTKA ALTHEA RICE: Známá také jako „The Calvary“. Tato drsná vojačka má skvělé znalosti zbraní, umí také perfektně pilotovat. Její zkušenosti na ni ale zanechaly stopy – je velmi tichá a nezapomíná.

AGENT LEO FITZ a AGENTKA JEMMA SIMMONS: Tito dva se seznámili během společného tréninku a i nyní stále vyhledávají svou společnost. Jejich vztah je na sourozenecké bázi. Sdílí společné „šprťácké“ pouto: ona se zabývá biologií a chemií, on se zase vyzná v technické stránce zbraní.

Tak. A teď jen čekat, které hvězdy budou do rolí obsazeny. Co myslíte, je tam místo pro Whedonovu oblíbenkyni Elizu Dushku?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 259 týdny
nebylo by ale už moc klišé, kdyby se tam zas objevila eliza? určitě bych tam...
ragelly
před 259 týdny
Amy Acker by byla skvělá! Navíc mi chybí v nějaké výraznější roli.
IcePrincess
před 215 týdny
Stoprocentně..:DD

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY