23. 3. 2020

Supernatural si dá pauzu ve vysílání

Supernatural si dá pauzu ve vysílání

Závěrečná série Supernatural (Lovci duchů) si dá pauzu dřív, než jsme čekali. Výkonný producent seriálu Andrew Dabb na svém Twitteru oznámil, že epizoda, která se vysílá dnes večer, bude na nějakou dobu posledním premiérovým dílem.

Kvůli koronaviru byli tvůrci nuceni natáčení pozastavit a závěrečné dvě epizody seriálu se tak nestihly natočit. „Tohle bude na nějaký čas naše poslední vysílaná epizoda,“ uvedl Dabb. Producent později ujasnil, že díly do čísla 18 jsou natočené, nicméně nepracují lidé ve speciálních efektech a ve zvukárně, takže tyto díly nejsou ještě dokončené a připravené k vysílání.

Fanoušci seriálu však během této neurčitě dlouhé pauzy nebudou na suchu. Tvůrci plánují speciální bonusy, které se našim směrem pohrnou, abychom čekání přežili ve zdraví. Jak navíc Dabb všechny ujistil, všichni včetně stanice i produkčního studia samozřejmě plánují, že se k seriálu vrátí a dokončí ho tak, jak bylo zamýšleno. „Není otázkou zda, ale kdy.“

V dnešním díle se do seriálu vrací Genevieve Padalecki v roli Ruby a Danneel Ackles jako Jo.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
xtomas252

xtomas252

Nehrála Jo Alona Tal?
před 5 dny
luciakanky

luciakanky

je celkom ironické, že finálnu sériu Supernaturalu výrazne ovplyvňuje vírus. keď vezmeme do úvahy, že...
před 4 dny
luciakanky

luciakanky

Hrala. Ale Danneel Ackles hrá anjela Anael, ktorý posadol dáku sestru Jo :D
před 4 dny
Další články k tématu