Facebook Twitter E-mail
24. října 2012

Více Aidena v Revenge, nerd z Chucka ve Sběratelích kostí...

Zdá se, že se vrahounek s britským přízvukem usídlí v Hamptons. Barry Sloane (Aiden) byl totiž povýšen a je jisté, že se objeví ve finálových 9 epizodách 2. řady a je také možné, že se s ním setkáme i ve 3. řadě, pokud stanice ABC seriál prodlouží.

Otázkou zůstává, co s ním scénáristé zamýšlí, zda se stane novým Emilyiným partnerem ve zbrani a vytlačí tak z této pozice Nolana nebo zda má v plánu znovu získat Ems a oživí tak starý trojúhelník Ems/Jack/Daniel. A třeba se také dozvíme více o Aidenově pomstychtivé minulosti.

Vik Sahay majitelem pohřebního domu

Vik Sahay, známý především jako Lester ze seriálu Chuck, chystá návrat na televizní obrazovky ve stylu Six Feet Under.

Sahay si ve Sběratelech kostí (Bones) zahraje muže jménem Akshay Mirza, ekologicky zaměřeného majitele pohřebního domu, který poskytuje holistické pohřby bez rakví. Když jsou jeho obchodní partner a jeho bývalá milenka zavražděni, stává se hlavním podezřelým.

Další potenciální přítel pro Riley v Baby Daddy

Matt Dallas byl obsazen do seriálu Baby Daddy jako těžce pracující Fitch Douglas, který je typicky perfektní chlap, který je mužný, ale zároveň citlivý a oddaný. Zkrátka a dobře nastavuje vysokou laťku. Navíc stále Riley něčím příjemně překvapuje a nevědomky tím rozčiluje Bena, který si právě začal uvědomit své city k ní.

Dallas, který hrál s Bilodeau (Ben) v Kyle XY, se objeví v alespoň třech epizodách 2. řady, která se začne natáčet tento týden.

Stanice CBS a NBC prodlužuje a objednává

CBS dalo svým nováčkům, Elementary a Vegas, plných 22 epizod. Toto oznámení není žádným překvapením, neboť si oba dva seriály vedou velmi dobře jak ve sledovanosti, tak v ratingách. Prezidentka Nina Tassler sdělila: „Obě show mají různorodé a dobře napsané postavy, velké hvězdy, unikátní visuální styl, který vyčnívá nad ostatní a posilují naši sledovanost po dva, už tak dobře rozjeté, večery.“

Osud čtvrté novinky, ta třetí Made In Jersey byla již zrušena, Partners je stále ve hvězdách.

Stanice NBC si objednala 5 nových scénářů ke svému sitcomu Guys with Kids, které se případně, po schválení, natočí.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lizzy
před 264 týdny
Aidena jsem si hrozně zamilovala, takže spokojenost - ale doufám, že Nolana...
Seraphine313
před 264 týdny
no tak může to být jednak díky tomu, jak Sherlock všechny věci kolem sebe...
Anyk
před 264 týdny
Naprostej souhlas ohledně Lucy Liu, tak je teda hrozná... přijde mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY