Facebook Twitter E-mail
27. října 2012

Novinky o HIMYM, TBBT, Castlovi a Elementary

Znovushledání Willow a Oze v HIMYM

Ano, je to tak, do seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) zavítá Seth Green, který hrál vlkodláckého přítele Alyson HanniganBuffy, přemožitelce upírů (Buffy the Vampire Slayer).

Jeho postava, Daryl LaCoutre, se znovu setká se svými kamarády z vysoké, kterými není nikdo jiný než Lily a Marshall. Jenže ti si na něho skoro nepamatují. I přesto, jak je to zvláštní, Daryl stále žije v onom univerzitním městě a je děsivě posedlý tím, mít své nové rodiče ve svém životě.

Vysílání této epizody je předběžně naplánováno na 10. prosince 2012.

Že by další trable v Lenny ráji?

Do Teorie velkého třesku (Big Bang Theory) byla obsazena hvězda seriálu Alphas, Ryan Cartwright.

Jak to tak vypadá, naše servírka, několik let neúspěšně se snažící prorazit v šoubyznysu, se vrací tento rok do školy! A jedním z jejích spolužáků bude právě Ryan, který se nebude příliš zamlouvat Leonardovi.

Problémy s ex-manželkami v Castlovi

Dnes bylo oznámeno, že se v Castlovi objeví další hvězda General Hospital a je jí Nancy Lee Grahn.

Výherkyně dvou cen Emmy si zahraje v desáté epizodě, nazvané „Další významní lidé“ (Significant Others), Samanthu Voss, bohatou a nedávno rozvedenou ženu, která zápasí se svým ex-manželem (Brendan Ford) ve stylu filmu Válka Roseových.

Tato novinka přichází den poté, co bylo prozrazeno, že se do Castla vrací Darby Stanchfield a to právě v oném desátém, lednovém, dílu. Castlova dcera Alexis onemocní těsně před svým odjezdem do Evropy a její matka Meredith (Stanchfield) se ke Castlovi nastěhuje, aby se o svého potomka postarala. A aby bylo o zábavu postaráno, je byt Beckettové deratizován…

Sherlock versus Mary Watson

Freda Foh Shen (Mary Watson) navštíví svou dceru Joan v Elementary. Učiní tak 13. prosince 2012 v deváté epizodě a neprojeví zrovna nadšení ohledně profese, kterou si Joan zvolila. Což nijak nepřekvapí, neboť už bylo řečeno v pilotu, že oba její rodiče nepodporují její rozhodnutí být společnicí.

Mary se potká tváří v tvář se Sherlockem a když vezmeme, co víme o Sherlockovi a co víme, nebo jsme slyšeli o Mary, můžeme si začít představovat, jak to celé proběhne. Prý se ale dočkáme několika malých, milých překvapení.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 264 týdny
Taky se těším, už jenom ta představa je vtipná. :D A taky se těším na vánoční...
Renusska
před 264 týdny
Tak Castle bude úžasnej :) těším se až se vrátí "Smažený koblížek" :D...
ševča
před 262 týdny
ale já být alexis, tak se u toho bavím. odmalička sledovala otce, jak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY