Facebook Twitter E-mail
29. října 2012

Pozor! Počasí ovlivnilo vysílání!

AKTUALIZOVÁNO: ABC z dnešního programu vyřadí Private Practice. Happy Endings, Don't Trust the Bitch in Apartment 23 a Dancing with the Stars se vysílat bude.

NBC plánuje dopředu. Stanice oznámila, že se v úterý nebudou vysílat nové epizody Go On ani The New Normal.

Máte ve svém kalendáři nějaký z pondělních seriálů? Pak si možná budete muset týden počkat. Ozvaly se totiž přírodní živly a některé stanice na ně reagují.

Všichni jsme jistě zaregistrovali zprávy o hurikánu Sandy, který se nebezpečně blíží k východnímu pobřeží USA. Manhattan se evakuuje, řeka East River se začíná vylévat z břehů.

Stanice CBS a CW na tyto zprávy reagují. Obě oznámily, že premiéry nových epizod, které byly dnes v plánu, odsunují na příští týden.

CBS dnes mělo původně vysílat nové díly Hawaii Five-0, How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), Mike and Molly, Partners a 2 Broke Girls.

Stanice CW pak měla v plánu 90210 a Gossip Girl (Super drbna).

Ani jeden z těchto seriálů dnes tedy nepoběží, na obrazovkách se objeví opakování minulých epizod. Tvůrce H50 Peter Lenkov na svém twitteru uvedl: "Halloweenská epizoda byla o týden odložena. Dnes večer ti, kterým jde proud, uvidí prskat Eda Asnera v epizodě 3×02. Těm bez proudu – Bůh vám žehnej.

NBC ani ABC zatím zrušení svých nových epizod neplánují. The VoiceRevolution by se mělo odvysílat podle plánu. Stejně tak živý přenos Dancing with the Stars a Castle (Castle na zabití) jsou stále na programu.

Rozhodnutí ze stanice FOX zatím nepadlo. Tam se má dnes večer vysílat baseball a opáčko X Factoru.

O případných změnách vás samozřejmě budeme informovat.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
před 264 týdny
Já to jako nemyslela zle:) Jen mě to zajímalo, jak to bude. Představa, že...
ševča
před 264 týdny
comic con :). co se týče cw, tak od té jsem četla vyjádření, že příští...
MNTB
před 263 týdny
je tak to by se pak mohla zkrátit vánoční pauza, když je to posunutý...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY