16. 4. 2020

Anketa: Který ukončený seriál máte nejraději? (náhlá smrt)

Anketa: Který ukončený seriál máte nejraději? (náhlá smrt)

Téměř 20 000 hlasů jste celkem udělili v prvních 17 nominačních kolech naší první ankety a další tisíce hlasů jste nechali na Facebooku. Nyní ale začíná jít do tuhého. Před začátkem duelů musíme určit finální podobu našich finalistů. A zde přichází náhlá smrt – brutální kolo, ze kterého do duelů postoupí jen ti nejsilnější.

Z nominačních kol jste vybrali 68 seriálů, které se dokázaly prosadit a porazily zbylých 33 nepostupujících. Nicméně v duelech se může utkat pouze 64 z nich, takže ještě další čtyři musí z kola ven.

Aby to ale nebylo tak předvídatelné a jednotvárné, přichází na scénu menší zvrat! Od začátku říkáme, že se počítá každý váš hlas, a opravdu tomu tak je. Kolo náhlé smrti je proto zároveň také kolem druhé šance. V dnešní anketě najdete celkem 15 seriálů, které si nebudou brát servítky a pokusí se vyhrát váš hlas a postoupit do duelových kol.

výběr soutěžících

Je to prostá matematika. Aktuálně máme 68 postupujících, 33 nepostupujících a 64 finálových míst.

V dnešní anketě najdete deset seriálů, které se v nominačních kolech těsně dokázaly probojovat dál. K nim připočteme naopak pět nepostupujících, kteří ale v rámci nepostupujících získaly největší počet hlasů.

Celkem 15 seriálů tedy dostane šanci postoupit do duelů. Bude to ale hodně těžký souboj. Celkem je ve finále místo jen pro šest z nich, devět se tedy po skončení hlasování definitivně rozloučí. Pokud jste tedy smutnili nad těžkou konkurencí u svých milovaných kousků, nyní u některých z nich máte možnost hlasování znovu obrátit vzhůru nohama.

rekapitulace

  • kolo Náhlá smrt
  • 10 dříve postupujících s nejméně hlasy
  • 5 dříve nepostupujících s nejvíce hlasy
  • z celkových 15 seriálů postupuje 6 do duelů

nominovaní

Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz

Z dříve postupujících získaly nejméně hlasů seriály House of Lies (Profesionální lháři), Justified (Strážce pořádku), Longmire (Drsný šerif), Major Crimes (Closer: Nové případy), Mike & Molly (Mike a Molly), Parenthood (Famílie), Rookie Blue (Policejní bažanti), Saving Hope, Scandal (Skandál) a You're the Worst (Nejsem do tebe blázen)

Z dříve nepostupujících získaly nejvíce hlasů seriály The Americans (Takoví normální Američané), Ballers (Hráči), Jane the Virgin, Parks and Recreation a Silicon Valley.

Kdo nakonec postoupí do duelů, o tom rozhodnete svými hlasy jen vy! Hlasování v tomto kole končí v neděli o půlnoci.

Anketa
Který ukončený/zrušený seriál máte nejraději?
Ballers
(6 % – 56 hlasů)
House of Lies
(2 % – 16 hlasů)
Jane the Virgin
(8 % – 74 hlasů)
Justfied
(12 % – 107 hlasů)
Longmire
(2 % – 22 hlasů)
Major Crimes
(4 % – 37 hlasů)
Mike & Molly
(9 % – 78 hlasů)
Parenthood
(4 % – 32 hlasů)
Parks and Recreation
(9 % – 77 hlasů)
Rookie Blue
(11 % – 102 hlasů)
Saving Hope
(6 % – 52 hlasů)
Scandal
(7 % – 61 hlasů)
Silicon Valley
(6 % – 50 hlasů)
The Americans
(10 % – 92 hlasů)
You're the Worst
(4 % – 43 hlasů)
celkem hlasovalo 899 lidí, anketa byla ukončena 19. 4. 2020

Kdo z dnešní patnáctky získává váš hlas?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře32zobraz všech 32 příspěvků
spike

spike

Také jsem pro něj hlasoval a vypadá to, že to má jisté.
před 45 týdny
Locke

Locke

Z této nabídky určitě The Americans. Kdybych měl dva hlasy, tak bych dal ještě Scandal, ale to bohužel...
před 45 týdny
migilko

migilko

Tak Američani asi prolezou. :)
před 44 týdny
Další články k tématu