Facebook Twitter E-mail
30. října 2012

L.A. Noir na TNT, stanice chce také Frankensteina

Bývalý showrunner hitovky The Walking Dead (Živí mrtví) Frank Darabont předvede svůj um v novém seriálu L.A. Noir, kterému nyní stanice TNT objednala šestidílnou první sérii.

L.A. Noir je založen na knize Johna Buntina L.A. Noir: The Struggle fo the Soul of America's Most Seductive City (L.A. Noir: Zápas o duši amerického nejsvůdnějšího města). Děj se odehrává ve čtyřicátých letech 20. století a vypovídá pravdivý příběh o dlouhotrvajícím konfliktu mezi LAPD (policejní okrsek v Los Angeles) pod vedením policejního šéfa Williama Parkera (Neal McDonough) a nemilosrdnými kriminálními živly v čele s Mickeym Cohenem, bývalým boxerem, který se vyšplhal až na špičku losangeleského kriminálního světa.

V dalších rolích se objeví také Jon Bernthal (The Walking Dead), Jeffrey DeMunn (The Walking Dead), Jeremy Strong (The Good Wife) nebo Milo Ventimiglia (Heroes, Gilmore Girls).

Kromě toho stanice pracuje na vývoji projektu Frankenstein, dramatickém seriálu, vytvořeném podle pěti románů Deana Koontze, kterých se prodalo více než dvacet milionů kopií.

Mělo by jít o moderní pojetí klasického příběhu o Frankensteinovi. Děj je zasazen do současného New Orleans. Hlavní postavou je Victor Helios (Frankenstein) a jeho stvoření 200 let poté, co se oba vzájemně zabili. Zrůda přežila a Victor využil vědu k tomu, aby se udržel naživu. Nyní žijí ve stejném městě, aniž by o sobě věděli. Victor si za tu dobu vytvořil novou rasu stvoření, která mu slouží. Když se zrůda dozví, že je Victor naživu, začne epická válka, která čerpá z dvě stě let nahromaděného vzteku. A New Orleans je chyceno přesně uprostřed toho všeho.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MNTB
před 263 týdny
juuu další dobovka, krom Boardwalk Empire tady už snad nic podobnýho není :/
verbst
před 263 týdny
Nemá to podobnej námět jako Gangster Squad?
ševča
před 262 týdny
první nápad se mi líbí, druhý ale moc ne, četla jsem knížku a frankenstein,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY