Facebook Twitter E-mail
30. října 2012

ABC se přesycuje komediálními projekty

Stanice ABC také v letošní sezóně plní úlohu nejaktivnějšího nákupčího. O mnoha projektech jsme již psali, ale stanice s objednávkami a nákupy stále nekončí.

Pojďme se nyní podívat na nejnovější přírůstky komediálního žánru, které stanici zaujaly. Co my víme, třeba je zde schované další Modern Family (Taková moderní rodinka) nebo The Middle (Průměrňákovi).

My Korean Deli

Projekt podle stejnojmenné knihy od Bena Rydera Howeka. Jde o příběh Američana, který koupí pro rodiče své manželky obchod s lahůdkami. Muž se nyní musí naučit skloubit novou práci, manželku a panovačnou tchýni s tchánem.

compliKATEd

Spoluprací Bena Stillera a Bonnie Hunt vznikla komedie o Kate, ženě s komplikovaným životem a nedostatkem sebevědomí.

Mixology

Tady už máme objednaný i pilot. Tvůrci filmu Hangover přicházejí s komedií o pěti pánech a pěti dámách, kteří se snaží během jedné noci nalézt lásku v populárním baru na Manhattanu.

Now What?

Matka Jane Fonda se přestěhuje ke své dceři poté, co ji dceruška veřejně kritizuje na svém blogu s názvem „Dear Mom, Here's Why I Hate You…“ (Milá mámo, tady jsou důvody, proč tě nenávidím). Trošku ženská verze Shit My Dad Says, nemyslíte?

Zatím nepojmenovaná komedie

I zde už je obsazená hlavní role. Mark Consuelos se objeví jako šikovný údržbář, který spolu se svým synem vstoupí do světa vyšší vrstvy Upper West Side, když se oba stanou členy netradiční rodinné jednotky.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 262 týdny
nějak nechápu popis toho posledního.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY