Facebook Twitter E-mail
1. listopadu 2012

Střípky: Poslední Gossipka, osud Common Law a Wilfreda atd.

Common Law no more…

Je to oficiální. USA Network odhazuje Common Law.

Kabelovka včera oficiálně potvrdila, že se toto drama, které mělo výrazně nižší čísla sledovanosti než jiné seriály na USA Network, již s druhou sérií nevrátí.

Přežití této letní novinky viselo na vlásku již od začátku tohoto týdne. Jeden z herců v hlavní roli, Warren Kole, získal před pár dny vedlejší roli v novém seriálu stanice FOX The Following jakožto jeden z velkých fanoušků sériového vraha Joa Carrolla (James Purefoy).

Common Law končí po dvanácti epizodách.

Chlípný Wilfred štěká dál

Po dlouhých vyjednáváních stanice FX obnovila komedii Wilfred pro třetí sérii. Objednáno je třináct epizod.

O prodloužení seriálu se nikdy nepochybovalo, ale přesto to trvalo déle, než je běžné, jelikož FX muselo uzavřít novou smlouvu s Davidem Zuckermanem, který show vede. Ten nakonec z pozice showrunnera odstoupil. U Wilfreda zůstane jen jako výkonný producent. Místo něho se seriálu ujmou Reed Agnew a Eli Jorné, kteří dosud pracovali jako scénáristé a producenti.

Wilfred se tak přidává k Louiemu (Rozvedený se závazky), který byl v srpnu obnoven pro čtvrtou sérii.

Druhá sezóna přilákala k obrazovkám v průměru 2,6 milionů diváků, z toho 1,7 milionů v klíčové skupině 18–49 let.

Gossipka ví, kdy se rozloučí

Gossip Girl (Super drbna) nadělí fanouškům skvělý vánoční dáreček: Extra velkou finálovou epizodu!

Jak uvedl web TVLine.com, CWčko se se Serenou, Blaire a spol. plánuje rozloučit během dvouhodinové události v pondělí, 17. prosince.

Večer začne zpětným pohledem na uplynulých šest let seriálu. Speciální epizoda bude zahrnovat exkluzivní klipy a rozhovory s herci i producenty. Ihned poté bude následovat poslední epizoda, jejíž název je… „New York, I Love You XOXOX“.

Krom toho se během večera objeví upoutávka na nadcházející novinku The Carrie Diaries, která po Vánocích zaujme v programu místo právě po Gossip Girl.

666 prohrálo se Sandy

Některé seriály se setem v New Yorku již obnovily natáčení po pondělním zásahu hurikánu Sandy. Pro 666 Park Avenue to ale nebude tak jednoduché.

Natáčecí prostory 666 se nachází v Cine Magic Riverfront Studios v Brooklynu. Tam však všemi budovami proudila v pondělí v noci voda a napáchala velké škody.

Warner Bros., pod které 666 spadá, se zatím nevyjádřilo o novém natáčecím plánu. Nicméně majitel Cine Magic Peter Kapsalis uvedl, že by se natáčení mohlo posunout až o tři týdny, během kterých bude nutné prostory opravit. Nyní se prozkoumávají jiné možnosti, například natáčení mimo New York City či dočasné přestěhování setu do SoHo, kde má Cine Magic další pobočku.

Ostatní studia poškozená nebyla. Natáčení The Carrie Diaries může pokračovat bez problémů. U 30 Rock, Elementary, Person of Interest a Zero Hour se již včera objevili na place herci i štáb. Stejná situace platí také pro Gossip Girl (Super drbna), kde v těchto dnech vrcholí natáčení a produkce se pomalu chýlí ke konci.

Arrested Development

Stew je na scéně! Cinkněte si skleničkami, protože dávný Tobiasův učitel herectví a expert na šetření Carl Weathers se přidal na stále se zvětšující seznam známých Bluthů, kteří se vrátí v nové řadě Arrested Development.

„Všichni staří přátelé jsou zpět. Carl Wathers je zpět,“ řekl časopisu Vulture David Cross poté, co v noci natáčel se svým kolegou Jasonem Batemanem na place Culver Studios.

Kromě Weatherse se vrátí také známé tváře jako Judy Greer, Henry Winkler, Scott Baio, Mae Whitman, Jeff Garlin nebo Liza Minnelli.

Dlouho očekávaná čtvrtá série se na obrazovkách objeví na jaře na Netflixu.

Parks and Recreation

Chtěli něco na způsob Christie Brinkley… a dostali to!

Parks and Recreation získalo slavnou modelku. Ta ztvární Jerryho často zmiňovanou, ač dosud nespatřenou ženu Gayle.

Brinkley, která už do hereckých vod zavítala v Ugly Betty a ve filmu Jack and Jill a , se objeví v deváté epizodě páté série, která nese název „Ron and Diane“. Kromě Brinkley se do epizody vrátí také Megan Mullally.

Brinkley je důkazem, že jediná věc, kterou bezradný Pawnee v životě nezvoral, bylo to, že si našel nádhernou choť.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajuli
před 263 týdny
Ach jo, doufala jsem, že se fešáci z Common Law udrží, ale bohužel... To...
Meimei
před 263 týdny
CL mě fakt mrzí :(
Moreene
před 262 týdny
Gossip Girl už dlouho ztrácí dech, je dobře, že konečně skončí. Doufám, že na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY