Facebook Twitter E-mail
5. listopadu 2012

House končí i u nás, Obchoďák se zavírá a další střípky

Přišel čas se opět podívat do českých seriálových luhů a hájů. Půjde především o rušení seriálů u nás, ale našlo se i pár premiér, o kterých se dočtete v této malé bleskovce.

  • Dr. House přijde naposledy… a to i u nás. Premiéry osmé řady se čeští fanoušci dočkají koncem listopadu, jak jinak než na Nově. A jak už jistě víte, tak osmá řada je závěrem celého seriálu.
  • Ententýky a Obchoďák se loučí. Díky nízké sledovanosti, kterou si Jednička a Prima family pojistily ne zrovna dobrými vysílacími časy, se ani jeden ze seriálů nedočká druhé řady. A to do těchto seriálů bylo ze strany obou televizí vkládány takové naděje.
  • Česko Slovensko má talent slaví úspěch. Již třetí rok této reality-show a sledovanost neklesá, spíš stoupá. Díl vysílaný 28. října si nenechalo ujít 1 220 000 diváků. A jelikož se finále pomalu blíží, tak čísla budou zjevně stoupat.
  • Nova do svého seriálového odpoledne přidá i Pohotovost Miami (Miami Medical). Jde o zrušené drama CBS o týmu chirurgů. I když u Američanů zrovna neuspěl, tak se Nova rozhodla tento 13-ti dílný seriál odvysílat. Od 13. listopadu se s ním bude potkávat pravidelně v úterý ve 13:35.
  • Letošní novinka Elementary se již brzy dočká české premiéry. Již 13. listopadu na kanálu AXN a pak vždy v úterý ve 21:00 budeme moci toto detektivní drama sledovat.
  • Na Slovensku se nedávno začala na Markíze vysílat již devátá řada sitcomu Dva a půl chlapa. U nás zatím fanoušci stále čekají na osmou řadu. Nova si zjevně dává na čas, takže reprízuje předchozí řady na Nova Cinema.
Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
hodně dávno
aspoň se mamka konečně dozví, jak to s Housem dopadlo..Navíc Stráňův...
Crazy-Nut*
hodně dávno
Na House se moc těším :) sice jsem si mohla stáhnout a už to dávno vidět, ale...
ševča
hodně dávno
a cool podle mě od víkendu vysílá last man standing.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY