Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2012

Známé tváře v HIMYM, Cougar town, Elementary, Baby daddy...

Ťaťulda z Kalifornie v Jak jsem poznal vaši matku

Peter Gallagher, nejvíce známý rolí v seriálu O.C., si zahraje Tedova bývalého učitele v Jak jsem poznal vaši matku (How I met your mother).

Když náš hlavní hrdina, stále hledající tu pravou, studoval na Wesleyanské univerzitě, byl odhodlán ohromit svého namyšleného a odměřeného učitele architektury. Jenže v pokusu získat uznání profesora Vinicka selhal a nyní v přítomnosti se věci vůbec nezměnily.

Odvysílání epizody je prozatím stanoveno na 17. prosince 2012.

Panička z předměstí v seriálu nasáklém vínem

Víno, ženy, zpěv, tím se řídí náš oblíbený seriál Město žen (Cougar Town), který na poslední chvíli utekl hrobníkovi z lopaty a 8. ledna 2013 se nám vrátí. Jak to tak vypadá, i Bobbymu se dostane trochu lásky v podobě herečky Gillian Vigman, kterou jsme naposledy mohli vidět v Zajatcích z předměstí (Suburgatory).

Bobby se potká se svéráznou Mary (Vigman) v obchodě, kde mu úplně učaruje. Nakonec tam spolu stráví celý den popíjením vína v oddělení s potravinami a tančením v sekci s elektronikou…

Elementary se daří

Seriál má skvělou sledovanost, okolo 14 milionů diváků, vynikající ratingy a jedná se o druhou nejúspěšnější novinku tohoto roku, hned za dramatem Vegas. Stanice CBS své show natolik věří, že ho nasadí v lukrativním vysílacím spotu ihned po Superbowlu (psali jsme zde).

Do seriálu také navíc zavítá v osmé epizodě (29. listopadu 2012) Lisa Edelstein, jak jsme již psali. Nyní se můžeme podívat na první fotku, kde se její postava Heather potýká s velkou hrozbou namířenou na její společnost a zaměstnance.

Populární komici v Baby Daddy

Prvním z nich je Wayne Brady, nejvíce proslulý svým účinkováním v americké verzi Partičky, Whose Line Is It Anyway?, ukáže svůj komediální talent ve druhé epizodě 2. řady jako Chase Baxter, talk-show moderátor, který najme Benova kamaráda Tuckera jako svého asistenta.

Zatímco Caroline Rheu, kterou si většina z nás pamatuje jako praštěnou tetičku Sabriny, mladé čarodějnice, uvidíme ve třetím díle jako matku Riley.

Jane Seymour jako sexy Wendy v seriálu Ben and Kate

Divoká barmanka BJ by se možná měla, alespoň na chvíli, krotit s počtem vypitých panáků. Do města totiž přijíždí její maminka Wendy (Jane Seymour), která je popisována jako sexy Britka ze střední třídy, na které je vidět strojenost a buržoazní přístup k životu. Při své návštěvě zjistí, že před ní její dcera tají pár věcí.

Ve stejném díle, jehož premiéra je naplánována na začátek roku 2013, si také zahostuje David Hornsby jako bohatý podnikatel, jehož impérium bylo vybudováno na základě nápadu jeho bývalého kamaráda Bena, který mu ho prodal za buráky.

Další hvězda Gilmorových děvčat v Bunheads

Nyní se dočkáme Lizy Weil, která jako Paris zpestřovala život Rory Gilmorové. Zahraje si Milly, sestru další podobně společensky nemotorné Truly Stone. Sestry spolu ovšem moc nevycházejí. Na jejich společné scény si budeme muset počkat do 14. ledna 2013.

Další známé tváře ze Stars Hollow, které se objevily v první řadě, byly Kelly Bishop (Fanny; GG Emily), Rose Abdoo (Sam; GG Gypsy), Gregg Henry (Rico; GG Huntzberger), Chris Eigeman (Conor; GG Jason “Digger”). Sean Gunn (Bash; GG Kirk) a Todd Lowe (Davis; GG Zack Van Gerbig).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
před 263 týdny
To jsem zvědavá, kdo bude překládat Bunheads. :-D
ševča
před 262 týdny
já vím, že jim to chybělo i v tom původním článku, ale ve výčtu...
allyska
před 262 týdny
opraveno, btw ty jo, toho bych vůbec nepoznala, už to není takovej ťuňťa jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY