Facebook Twitter E-mail
7. listopadu 2012

Arrow dostane pořádného protivníka

Zatím se Arrow potýkal jen s epizodními zločinci, pokaždé je, skoro bez sebevětší námahy, porazil. Proslýchá se ale, že v blízké době, někdy na začátku roku 2013, nám bude představen silný protihráč. A kdo že míří ohrožovat Starling City a stane se tak hlavním nemesis Arrowa pro první řadu? Vertigo!

Prý ale postava, která se objeví v seriálu, nebude moc podobná té z komiksů a je pravděpodobné, že bude mít i jiné jméno. Na druhou stranu jed, kterým bude trávit město, se bude nazývat Vertigo (Závrať).

Už se vám točí hlava?

Podle komiksů trpěl Vertigo vrozenou sluchovou vadou, která ovlivňovala jeho vnímání rovnováhy. Bylo mu kvůli tomu do pravého ucha voperováno elektronické zařízení a on se jej posléze naučil ovládat proti ostatním lidem. Dokázal své oběti tak paralyzovat a dezorientovat, že nebyly schopné rozpoznat, co je vrch a co spodek, tedy byly ve stavu závratě.

„Bude opravdu děsivý, hotová noční můra,“ tvrdí zdroj. „Bude pro Olivera úhlavním nepřítelem.“

Vypadá to, že se máme v novém roce na co těšit. A vy můžete dole v komentářích tipovat, kdo by perfektní volbou pro ztvárnění Vertiga.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luckily
před 297 týdny
Tak to jsem zvědavá... Doposud to šlo Olliemu lehce, chce to někoho kdo mu...
Anti~
před 296 týdny
Hmm.. nikdy jsem ten seriál neviděla, ale asi se kouknu. Vypadá to vážně...
Seraphine313
před 296 týdny
je fakt dobrý ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY