Facebook Twitter E-mail
8. listopadu 2012

Burn Notice obnoveno, v Community to vře a další střípky

Burne Notice pokračuje

Burn Notice (Status: Nežádoucí) se na USA Network vrátí i příští rok. Jen ho nebude taková dávka, na kterou jsou fanoušci zvyklí.

Stanice vybrala svého seriálového veterána pro třináctidílnou sedmou sérii, ve které to seriál dotáhne na jubilejní stou epizodu. „Burn Notice je jako kvalitní víno, které chutná lépe, čím je starší,“ vyjádřili se prezidenti USA Network Chris McCumber a Jeff Wachtel. „Tím, že seriál dodává každý týden vysokou dávku akce, chytlavé drama a usedá k němu téměř sedm milionů diváků, nám dokázal, že Burn Notice perfektně zapadá do našeho portfolia.“

Stejně jako víno, i Burn Notice je však s věkem dražší, to platí u všech seriálů. Není proto žádným překvapením, že stanice mírně zredukovala počet epizod. V posledních letech si seriál dopřával osmnáct epizod za sérii, což je pro show na kabelovce velmi neobvyklé a značí to velký úspěch. Třináct epizod už je norma.

Pokud vás zajímá, zda menší počet epizod znamená, že se Burn Notice sedmou sérií rozloučí, musíte si na odpověď ještě počkat. Prezidenti se totiž vyjádřili ve smyslu, že sedmá série není označkovaná jako finální.

Sprosťárny v Community

No. Ne tak docela. Ale aférkou už bychom to nazvat mohli.

Chevy Chase hraje v sitcomu Community náboženského fanatika. Nemyslí si ale, že je to příliš komické. Obzvláště v tuto chvíli.

Produkce čtvrté série byla minulý pátek narušena poté, co hvězda ztratila trpělivost a ozvala se ohledně předloženého materiálu. Jeho postava, Pierce Hawthorne, je známá svými nemístnými poznámkami. Podle svědků herec vyjádřil své rozhořčení nad tím, jak Pierce vyjadřuje rasismus. Herec v zápalu vášně použil nevhodný výraz (negro), když se snažil udělat pointu v tom, co Piercovi může vypadnout z pusy příště.

Zatím není jasné, jak se k záležitosti postaví producenti. NBC ani produkční společnost Sony se odmítla vyjadřovat.

Není to poprvé, co měl herec problémy s vedením. Napětí mezi ním a tvůrcem Community Danem Harmonem vyústilo loni skandálem s hlasovou zprávou, kterou herec Harmonovi zanechal.

Blue Bloods ztratí detektivku

Jackie Curatola dočasně opouští jednotku. Hvězda Blue Bloods (Spravedlnost v krvi) Jennifer Esposito, která hraje v seriálu partnerku Dannyho (Donnie Wahlberg), v dohledné době seriál opustí.

„Jennifer nás informovala o tom, že bude moct pracovat jen velmi omezenou dobu. Bylo rozhodnuto, že je to nedostatečné a její postava tak bude muset na chvíli odejít,“ řekl mluvčí CBS TV Studios.

Studio se nevyjádřilo o tom, z jakých důvodů herečka zažádala o zkrácenou pracovní dobu, ale Esposito veřejně debatuje o celiakii, nemoci, kterou sama má, a přesvědčuje lidi, aby pomáhali stejně nemocným.

Její poslední epizoda se vysílala 2. listopadu. Nyní studio nasazuje hostující hvězdy, které prozatím vyplní roli Dannyho partnerky. První z nich bude Megan Ketch.

Touch

Druhá řada Touch přinese znovushledání ze seriálu 24. Jack a Renee budou opět spolu a opět na FOXu! Annie Wersching bude totiž hostovat jako doktorka Kate Gordon, chytrá a starostlivá rodinná terapeutka, která se specializuje na dětské trauma a problémy s chováním. Její epizoda je naplánovaná na jaro.

Kromě Wersching se v seriálu objeví také Keith David (The Cape). Herec ztvární Dutche, bývalého námořního Seala, který je starým přítelem Martina (Kiefer Sutherland).

The Following

Common Law je možná u konce, to ale netrápí jednu z jeho hvězd. Warren Kole alias Wes získal vedlejší roli v midseason novince The Following. Kole si střihne Rodericka, jednoho z fanoušků sériového vraha Joa Carrolla (James Purefoy). Roderick je jeden z nejdůležitějších fanoušků a plní jedny z nejdrsnějších úkolů, které mu jeho idol zadává.

V seriálu se mihne také další známá osoba, tentokráte jde o herce z Ringer. Mike Colter, který v Ringer pomáhal Bridget/Siobhan a držel její tajemství, si v The Following zahraje agenta FBI, který bude dohlížet na Carrollův případ a hlavně na agenta Hardyho (Kevin Bacon).

Criminal Minds

Šílená Gossipka! Criminal Minds (Myšlenky zločince) si pro jednu z epizod zamluvilo herečku Michelle Trachtenberg (Gossip Girl). V jednom z nadcházejících dílů si herečka zahraje šílenou ženu, které rupnou nervy, když nezíská práci.

Další hvězdou, která se v seriálu mihne, bude na oskara nominovaný Brad Dourif (Přelet nad kukaččím hnízdem). Ten bude mít stěžejní roli v desáté epizodě současné série, jejíž děj se bude odehrávat v malém městečku v Arizoně. Více o jeho roli zatím není známo. Že by „stěžejní“ znamenalo „pachatel“?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

channina
před 263 týdny
Warren Kole, Warren Kole! :D
Maarti
před 263 týdny
The Following mám v plánu :) Jéé, Michelle Trachtenberg v CM, už...
Crazy-Nut*
před 262 týdny
Na Touch jsem opravdu zvědavá :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY