Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2012

FX, HBO, USA Network a jiné kabelovky a jejich projekty

Nejen velká pětka objednává seriály o sto šest. Také kabelovky budou v následující sezóně potřebovat zaplnit pár míst po svých stálicích, které už ukončily svůj běh.

V dnešní bleskovce se podíváme na projekty, které zaujaly právě kabelové stanice. Na rozdíl od komerčních televizí tak nebude nouze o sex, peprné výrazy a reálně vykreslené prostředí.

FX – nepojmenovaná komedie

Kabelovka FX pracuje na výrobě dosud nepojmenované komedie od Jacka Blacka. Prý jde o podobiznu oblíbených Freaks and Geeks (Machři a šprti). Příběh je založen na zkušenostech jednoho ze scénáristů, který v osmdesátých letech studoval na vojenské akademii.

USA Network – Shadow Counsel

Shadow Counsel je právní drama. Hlavní postavou je bývalý vojenský právník, který má za úkol rozlousknout důležité vyšetřování. Je proto naverbován do FBI, kde pracuje na pozici „Shadow Counsel“ – tajného právníka, který pracuje ve stínu, kompletně mimo záznam, a jeho případy jsou uloženy jako přísně tajné.

HBO – The Return of Daniel Shepherd

Drama od scénáristy Davidy Hubbarda (Noel) říká příběh rodiny, do které se vrátil syn, který před třinácti lety zmizel. Jeho únosci se najdou zavraždění a on je hlavním podezřelým. Ukáže se, že rodina (táta učitel, máma kongresmanka, bratr-dvojče) skrývá tajemství.

Lifetime – The Day I Shot Cupid

Jennifer Love Hewitt vyvíjí pro Lifetime nový projekt, který je inspirovaný její knihou The Day I Shot Cupid. Hewitt v ní dává vtipnou a upřímnou cestou romantické rady, založené na jejich vlastních randících zkušenostech.

Comedy Central – Broad City

CC objednalo pilot Broad City, které vzniká podle stejnojmenného webseriálu, ve kterém hostovala spousta slavných hvězd, například Amy Poehler nebo Kristen Schaal. Webseriál následuje dvě přítelkyně v New York City, které se snaží navigovat skrze takovou drobnost, jakou je sám život. Poehlar se ujme produkce seriálu.

Kanadské Movie Central – Sensitive Skin

Kim Cattrall (Sex and the City) se již od roku 2005 snaží zadaptovat britský komediální seriál Sensitive Skin. Kanadské Movie Central si nyní objednalo šest epizod této adaptace, ve které herečka zároveň hraje hlavní roli. V čele stojí žena, která prochází krizí středního věku.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 265 týdny
The Return of Daniel Shepherd mě asi ze vše zaujal nejvíce svým příběhem :)
dominoa
před 265 týdny
přesně tak, tenhle mě zaujal taky nejvíc ze všech

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY