11. 11. 2012

Losování soutěže s Comics centrem (vysílali jsme živě)

Soutěž s Comics centrem nám skončila a nastává opět čas zjistit, kdo že to vyhrál. Minule se vám on-line losování líbilo, tak si ho dneska zopakujeme. Naplánováno máme on-line vysílání v 18:00 prostřednictvím Hangoutu na naší stránce na Google+ (streamované video vložíme i do článku těsně před zahájením), tak snad budeme mít štěstí a technické problémy se nám vyhnou a opravdu se nám podaří v 18:00 připojit.

Pokud si chcete vyzkoušet losovací „aplikaci“, tak můžete, ale oficiální výherci jsou ti, kteří budou vylosování během přenosu a to samozřejmě námi.

Aplikace zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dolusujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

To je pro zatím vše a nezapomeňte se v podvečer mrknout, kdo že to vyhrál…


Všichni vylosovaní mají adresu vyplněnou správně a na území ČR, takže jen potvrzujeme, že se opravdu mohou těšit na ceny.

Sal3m (Hellboy 8, Hellboy 7, Hellboy 6, Goon)
kenzi.scissor­hands (Hellboy 8, Goon, Ú.P.V.O.)
Anetka888 (Hellboy 8, Goon)

Ještě jednou děkujeme společnosti Comics centrum za poskytnutí cen do soutěže.

A víte, že zrovna 24. 10. 2012 vychází nový komiks Goon? A je ke koupi pouze u nich? Tak se tam skočte mrknou, protože mají i další fajnové komiksy.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
Fruiko

Lukáš Nedvěd

Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.
Poslední komentáře28zobraz všech 28 příspěvků
Odyssea

Odyssea

Hele nech toho jo =D ;)
hodně dávno
Salem

Salem

Tak snad zejtra nebo v pondělí u mě budou taky, jen si najít čas a dojít si na poštu
hodně dávno
Salem

Salem

Už jsou doma, děkuji
hodně dávno
Další články k tématu