16. 6. 2020

SOUTĚŽ: Hrajte s námi o audioknihy Bosche!

SOUTĚŽ: Hrajte s námi o audioknihy Bosche!

Bosch patří bezesporu k nejlepším současným kriminálkám. Streamovací služba Amazon vypustila první sérii v roce 2014 a drama s Titus Welliver v hlavní roli si rychle získalo přízeň diváků i kritiků. Ani jsme se nenadáli a máme tu rok 2020, kdy Bosch odvysílal na jaře již svou šestou řadu a dostal od Amazonu do vínku prodloužení pro závěrečnou sedmou sérii.

Zkraťte si čekání na nové díly a užijte si Harryho v akci přímo v televizi. Televize Prima KRIMI aktuálně vysílá pátou sérii, u které nebudete napětím ani dýchat každou sobotu a neděli od 22:05 hodin.

Pro všechny milovníky tohoto svérázného detektiva jsme připravili parádní soutěž! Všichni, kteří Bosche pravidelně sledují, jistě ví, že se jedná o seriálovou adaptaci knih úspěšného spisovatele detektivek Michaela Connellyho.

Detektiv Harry Bosch se v knihách poprvé představil v románu Černá ozvěna. Druhým dílem pak je Černý led, kde se Bosch vrací s novým případem. Vy nyní máte možnost vyhrát Černý led v podobě audioknihy.

jak soutěžit

Pravidla jsou jednoduchá. Rozdáváme pět kousků audioknihy Černý led. Stačí, když nám na e-mail fruiko@serialzone.cz pošlete správnou odpověď na naši jednoduchou otázku, prozradíte nám svou přezdívku na SerialZone a budete automaticky zařazeni do slosování. Odpovídat můžete do sobotní půlnoci, v neděli vylosujeme výherce a odhalíme jména šťastlivců, kteří si čekání na nové díly budou moci zkrátit poslechem Černého ledu.

soutěžní otázka

Každý správný fanda jistě ví, že Harry je pouze Boschova přezdívka. Jaké je skutečné rodné jméno hlavního hrdiny?

rekapitulace

  • soutěž o audioknihu Černý led (5 ks)
  • otázka: Jaké je rodné jméno hlavního hrdiny?
  • odpovědi posílejte na e-mail fruiko@serialzone.cz
  • v e-mailu kromě odpovědi nesmí chybět vaše přezdívka na SerialZone!
  • soutěž trvá do soboty 20. 6. do půlnoci
  • v neděli vylosujeme 5 výherců

Nezapomeňte dát o soutěži vědět i svým kamarádům a známým, kteří s Boschem na Primě KRIMI tráví pravidelně své víkendové večery! Čím větší zájem o soutěže budete mít, tím více jich pro vás budeme připravovat :-) Tak na co čekáte? Posílejte odpovědi, čas běží!

A pokud jste seriál zatím nezkoušeli, tak to rychle napravte! O tom, že tato podívaná skutečně stojí za to, svědčí i fakt, že Bosch patří mezi stovku nejlépe hodnocených seriálů na našem webu! A to je v konkurenci téměř 15 tisíc seriálů hodně solidní výsledek, no ne?

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Radmila

Radmila

Na Bosche koukám pravidelně se soutěží jste mi udělali obrovskou radost, díky!
před 36 týdny
Pajky

Pajky

To je perfektní soutěž, víc takových. I když mám všechny knížky za sebou, tak jsem se rád zúčastnil :D
před 36 týdny
ragelly

ragelly

Fruiko o víkendu neordinuje, takže losování proběhne v pondělí :)
před 36 týdny
Další články k tématu