Facebook Twitter E-mail
12. listopadu 2012

Vánoční hon na kredity

Máme to ale bezva štěstí, že jste všichni tak parádně soutěživí, že? Nevíte ještě ale to nejlepší, opravdová jízda a soutěž o kredity teprve začíná. Vlastně ne, začala před půl rokem, ale teď nastal čas ještě na poslední chvíli zabrat a nasadit maximální tempo cestou do finiše. Ptáte se proč? Mysleli jste si, že na odměny v Giftshopu si nikdy nevyděláte a vlastně jsou tam jen tak na ozdobu? Omyl! Jelikož jste společně s námi zažili báječný rok (jak jste se mohli dočíst v narozeninovém článku od Ragelly), a my si vaší podpory a práce vážíme, rozhodli jsme se pro ty nejpilnější z vás k Vánocům připravit ještě jedno pořádné překvapení.

Brzy zjistíte, že když máme radost my, budete se radovat i vy. Sbírání kreditů a poctivá práce se totiž na SerialZone rozhodně vyplatí. Pro prvních 33 uživatelů, kteří budou mít k 23:59 30.11.2012 nas­bíráno a našetřeno na svém kreditovém účtu nejvíce, čekají totiž v Giftshopu dárky. Podle toho, jak budete mít v daném čase vysoký účet, se vás bude týkat skupina odměn, ze kterých si budete moci vybrat. Věřte nám, že pořadí kolem 20. místa a níže se přelévá poměrně často a je tedy nejvyšší čas zabrat, abyste si zajistili své místo ve vybrané společnosti 33 vyvolených.

Pravidla a princip:

  • Do soutěže se započítává vaše pořadí a stav kreditů platný v 23:59 dne 30.11. 2012.
  • Výběr odměn bude probíhat v tom pořadí, v jakém jste skončili. První si tedy bude vybírat ten nejvýše umístěný a tak dále. Zároveň bude doba na výběr odměny časově omezena tak (max 24 hod), abyste překvapení měli doma do Vánoc. Budeme tedy spěchat a doufáme, že budete solidární a nijak nebudete výběr zdržovat :)
  • Jestliže si během této doby nevyberete, vaše místo zaujme náhradník (všichni se posunou o místo nahoru). Je tedy ve vašem zájmu tu začátkem prosince být denně, abyste o svou odměnu nepřišli. Pokud by vám cokoliv bránilo výběr provést (budete někde v Karibiku), dejte vědět předem!
  • Podmínky účasti a dodání cen jsou stejné jako u soutěží, tzn. přesná adresa (pouze ČR) a celé jméno, vyplněná velikost trika. Kdo toto nedodrží, bez varování bude vyřazen.
  • Pořadí si mezi sebou výherci nemohou měnit. Nelze tedy někomu „věnovat“ svůj výběr z vyšší kategorie.
  • Nelze věnovat vlastní kredity někomu jinému ve snaze mu pomoci.
  • Jestliže si odměnu vyberete, bude vás stát 95% vašeho kreditového konta k danému datu. Jestliže tedy budete mít 1000 kreditů, na kontě vám jich po volbě odměny zůstane 50.

Co z toho vyplývá? U nás nemusíte být milionář, abyste si mohli vybrat parádní cenu a i s 2000 kredity lze dosáhnout na cenu za 40 000. Stojí to za zvýšenou snahu? Podle nás rozhodně ano. Přece byste nechtěli slevu zadarmo, že ne? :-)

Skupiny, podle kterých si budete moci vybírat odměny z Giftshopu:

Pořadí Výběr
1. – 5. místo cokoliv (kromě večeře :-D)
6. – 15. místo odměna v ceně do 60 000 kreditů
16. – 25. místo odměna v ceně do 50 000 kreditů
26. – 33. místo odměna v ceně do 40 000 kreditů

Výši svého aktuálního konta stejně jako údaj o pořadí naleznete v Giftshopu napravo. No a teď už jen dodejme, že hon na kredity na poslední chvíli je zahájen :-)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Odyssea
před 262 týdny
=D tu bych měla hned, vždycky sháním lidi na pokec =D
Anetka888
před 262 týdny
Tak šmíráci tu aspoň vidí, kdo kde šmíruje. I když trofej by byla fajn. Ještě...
megawir
před 262 týdny
Pořadí (pro účely Vánočního honu na kredity) bylo uzavřeno, postupně budete...

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY