2. 7. 2020

9 zábavných, šílených a praštěných seriálů na Netflixu, které musíte vidět!

Přinášíme vám tipy na parádní a zábavné seriály, které jste možná na Netflixu minuli, ale rozhodně by vám utéct neměly. Navíc si jsme dost jistí, že se u spousty z nich bude bavit celá rodina a určitě si ten svůj mezi nimi najde naprosto každý! Jsme moc zvědaví, co na tyhle kousky řeknete a nemůžeme se dočkat vašich reakcí v diskuzi.

1

Ultimate Beastmaster

Kolik a kde

Netflix, celkem 29 epizod

Kdo

Terry Crews, Charissa Thompson a řada dalších moderátorů a soutěžících

Proč to sledovat

Pokud patříte mezi ty, které vždy bavily překážkové dráhy nebo dokonce jezdíte na závody typu Spartan Race, budete naprosto nadšeni. Tahle překážková dráha je totiž ta nejtěžší, jakou jste si kdy uměli představit. Kam se hrabe japonské Sasuke nebo American Ninja Warrior. Tohle je úplně jiný druh příšery a i naprosté sportovní legendy budou mít velký problém, až se jí postaví. V každé z celkem 3 sérií se představí desítky soutěžících z různých zemí a řady různých profesí. Jejích společným cílem je získat titul Ultimate Beastmastera.
2

Hyperdrive

Kolik a kde

Netflix, celkem 10 epizod

Proč to sledovat

Milujete auta? Milujete rychlost? A máte rádi cvoky, co to s volantem umí tak, že prostě člověk musí valit oči? Tohle bude jízda jako žádná jiná, tím si můžete být jistí. Chcete vidět Rychle a zběsile v reálných podmínkách? Tihle lidé za volantem si totiž na nic nehrají. Muži i ženy z celého světa se proti sobě postaví na dráze, která dokáže prověřit jak je samotné, tak jejich parádní auta. Trefit ve smyku a rychlosti přes 100km/h malý terč? Žádný problém! Otočka o 540 stupňů? Pohoda! Průjezd mezerou, do které se auto sotva vejde, v šílené rychlosti? Samozřejmě! Konkurence je obrovská, vyhrát ale může jen jeden. Komu se to podaří?
3

The Circle

Kolik a kde

Netflix, celkem 36 epizod (USA, BR, FR)

Kdo

Michelle Buteau, Giovanna Ewbank a Alfred Gerbet jako moderátoři a spousta soutěžících

Proč to sledovat

The Circle je neobvyklá reality show, ve které jsou soutěžící ubytováni ve stejném domě a jediná vzájemná interakce mezi nimi probíhá prostřednictvím virtuální sociální sítě. K vnějšímu světu nemají žádný přístup. Vzájemně se nevidí ani neslyší. Vše je založeno jen na to, co si napíšou a jak se jim mezi sebou podaří vybudovat důvěru. Systém je hlasově ovládaný a cílem je tedy samozřejmě získat podporu a oblibu u ostatních tak, abyste nebyli vyřazení jako nejméně oblíbená osoba. Nikdo netuší, zda osoby, jejichž statusy nebo příspěvky mohou číst na obrazovce, jsou reálné nebo ne. Rozhodně se tak dají čekat situace, kdy se za fotkou krásné ženy skrývá chlupatý vypasený chlapík, který jen čeká, kdy se do něj nějaký nebožák zakouká. A to je jen začátek! Na Netflixu jsou v současnosti k dispozici americká, brazilská a francouzská verze, všechny s CZ titulky (britská verze chybí) a všechny mají něco do sebe. Bavit se určitě budete :)
4

Flinch

Kolik a kde

Netflix, celkem 10 epizod

Kdo

Seann Walsh, Lloyd Griffith a Desiree Burch jako moderátoři + spousta soutěžících

Proč to sledovat

Co byste udělali, kdyby vám někdo za zády o sebe udeřil činely? Dokázali byste se neleknout? Nebo kdyby kolem vašeho obličeje lezly všude krysy? Myslíte si, že byste se dokázali ovládnout? Pak máte možná šanci vyhrát… Flinch je naprosto střelená soutěž, ve které se skupina lidí snaží ukázat, že je jen tak něco nerozhodí. V každé epizodě je na farmě, kde se vše odehrává, čeká řada úkolů, během kterých se ukáže, kdo má ocelové nervy. No a v případě, že je ocelové nemá, čeká soutěžící trest (třeba elektrický šok, ponoření do špinavé vody nebo vyválení v mouce). Pokud lehce sadisticky rádi sledujete, jak někdo jiný trpí a leká se, je tohle něco pro vás. A buďte si jisti, že se hodně zasmějete :)
5

Magic for Humans

Kolik a kde

Netflix, celkem 19 epizod

Proč to sledovat

Justin Willman je praštěný iluzionista, který se rozhodl vydat do ulic. Pokud vás vždycky fascinovalo, jak šikovní musí kouzelníci být, aby mohli předvádět to, co předvádí, tak tady zklamaní nebudete. Justin v každé epizodě probírá nějaké zajímavé téma a během povídání chodí po městě a předvádí lidem různé triky. Zábava pro celou rodinu zaručena.
6

Awake: The Million Dollar Game

Kolik a kde

Netflix, celkem 8 epizod

Proč to sledovat

Chceš mít šanci vyhrát milion? Tak nesmíš usnout! Tahle soutěž prověří naprosto každého. Na začátku všichni účastníci dostanou pytel mincí, které musí po 24 hodin počítat. Nesmí si dělat poznámky, celkový počet si musí pamatovat. Nesmí usnout. Jakmile tento čas uplyne, přesunou se do studia, kde je čekají úkoly zaměřené na pozornost, postřeh a podobně. Představte si, jak šikovní byste byli po 24 hodinách beze spánku, které jste trávili počítáním mincí. Co myslíte, počítali jste správně? A spočítali jste dost na to, abyste nebyli vyřazeni? A pokud ano, dokážete, že jste lepší, než ostatní?
7

The Titan Games

Kolik a kde

Netflix, celkem 20 epizod

Proč to sledovat

Dwayne „The Rock“ Johnson uvádí soutěž, která prověří veškeré atletické schopnosti účastníků do poslední kapky. V každém z nás dřímá obrovský potenciál. Kdo má na to, aby ukázal, že je titán? Ženy i muže čeká řada duelů, pokud se chtějí probojovat až do velkého finále a pokusit se získat titul největšího titána. Jednotlivé úkoly jsou vymyšlené tak, aby prověřily veškeré fyzické schopnosti soutěžících. Pokud jste si mysleli, že víc se cvičit už ani nedá, tak tady zjistíte, že jste se mýlili…
8

Floor is Lava

Kolik a kde

Netflix, celkem 10 epizod

Proč to sledovat

V téhle verzi hry, která se hraje v obývácích po celém světě, musí soutěžící překonat překážkovou dráhu a nespadnout při tom do… lávy! :) 3 týmy musí ukázat, že je nezastaví v cestě za výhrou žádná překážka a dokáží si poradit se vším, co na ně producenti nachystali. Úkolem je překonat celou místnost tak, aby soutěžící neskončili na dně. Doslova. Pokud se jim to podaří a budou mít dobrý čas, mají šanci na výhru 10 tisíc dolarů.
9

Too hot to handle

Kolik a kde

Netflix, celkem 9 epizod

Proč to sledovat

Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní a nezadaní. Tahle skupina mladých žen a mužů má pocit, že si jednoduše přijeli užívat do tropického ráje. Jenže to má krapet háček. Pokud chtějí vyhrát úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát jakéhokoliv intimního fyzického kontaktu mezi sebou. Žádné líbání. Žádné mazlení. Žádné muchlování. Žádný sex. Motivace? Pokud porušíte pravidla, tak přijdete o co? O prachy! A věřte, že víc šokované a naprosto upřímně vyděšené pohledy jste v životě neviděli. Je také dost možné, že jste v životě neslyšeli podobně …zajímavé…komentáře :) Cesta za osobním rozvojem a snahou vidět víc, než fyzickou krásu, bude pro některé účastníky hodně dlouhá a hodně trnitá. Hodí se dodat, že tenhle tip není úplně ideální na sledování s celou rodinou, babička by mohla být krapet překvapená.

Tak co říkáte, celkem solidní výběr a tipy, no ne? Znáte některý seriál? A pokud ne, vyzkoušíte? Zaujalo vás něco? Když jsme výběr dělali a koukali na počty hodnocení, tak se zdá, že spousta vás tyhle kousky nezná nebo je ještě nevyzkoušela a podle nás je to velká škoda. Pojďte si o nich pokecat do diskuze! :)

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
megawir

Vláďa Foltán

Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.
Poslední komentáře29zobraz všech 29 příspěvků
AislinK

AislinK

No co si budem povídat, až v srpnu obnovím Netflix kvůli Luciferovi, tak asi pár věcí z tohohle...
před 5 týdny
andromache

andromache

Ještě abych tak věděla, kdo to byl :D. Ale jinak já si náhodou pamatuju i jiné songy, než tenhle...
před 5 týdny
megawir

megawir

Výtečně 😈
před 5 týdny
Další články k tématu