Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2012

Nové projekty: Co chystá FOX

Od každého špetka. Tak by se dal charakterizovat výběr nových projektů, které zaujaly stanici FOX. V dnešní bleskovce se na ně podíváme podrobněji. Jako vždy nezapomeňte po přečtení zanechat v diskuzi názor, zda vás něco zaujalo, jestli něco může nahradit letos končící seriály nebo jestli naopak FOX pouze vaří z vody a žádný potenciální hit se v nabídce neskrývá.

Nabídka je opravdu široká. FOX koupil práva na animák, soap operu, komedie i akční dramata. Ke každému nyní více:

Scarlatti

Spolupracoval na tvorbě America's Next Top Model (Amerika hledá topmodelku) a stále ve světě módy zůstává. Ken Mok prodal FOXu drama Scarlatti, soap operu z módního průmyslu. Děj se točí okolo několika generací jedné rodinné dynastie, která musí bojovat o udržení kontroly nad svým miliardovým módním podnikem.

The George Clooney Manifesto

Hlavní postavou je svobodná žena, která už má po krk dvojitých standardů ohledně randění, které společnost praktikuje. Rozhodne se proto inspirovat Georgem Clooneym a žít život naplno každý den.

Manchild

Komedie z pracovního prostředí. Hlavní postavou je třicátník, který pracuje v lékárně. Poprvé od střední je opět bez přítelkyně. Nyní se rozhodne zažít všechnu tu srandu, kterou podle něj propásl, když mu bylo dvacet. Všichni jeho přátelé už mění plínky svých ratolestí, takže se náš hrdina spřátelí s mladými vyvrheli, kteří jsou věčně zaparkovaní před obchodem.

Adulting

Pilot byl objednán k této půlhodinové komedii, na které se podílí kromě jiných také J.J. Abrams. Adulting vzniká podle knihy Adulting: How to Become a Grown-Up in 387 Easy(ish) Steps (Dospívání: 387 lehčích kroků, jak se stát dospělým). Autorka knihy (a stejnojmenného blogu) dává rady na poměrně širokou škálu věcí, od toho, jak se starat o své základní potřeby, až po to, jak s přáteli diskutovat o politice či jak v práci nevypadat jako coura.

Olympus

Bourne se zkříží s 300. Tak tvůrci popisují nové akční drama. Hlavní postavou je bývalý voják/současný špion, který se dozví, že je potomkem dávných řeckých bohů. Vypadá to, že právě on je pro lidstvo poslední nadějí.

Wentworth Hall

Animák o skupince vysokoškolských vyvrhelů, kteří dělají jedno blbé rozhodnutí za druhým na někdejší nejvyhlášenější univerzitě.

Nepojmenované drama (nyní The List)

Členové Federálního programu ochrany svědků začínají postupně umírat. Americký maršál Dan Shaker vede lov na osoby, které ukradly složky s tajnými identitami každého, kdo se v Ochraně svědků nachází.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 256 týdny
Z tychto popisom ma zaujali len Olympus a to nepomenovane drama. Ale hlavne...
Seraphine313
před 256 týdny
Jestli ten Olympus bude stejná sr**ka jako Válka bohů, tak potěš pandu :D
ševča
před 255 týdny
já jsem z většiny ne zrovna nadšená. to módní, prakticky totéž zkusila...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY