23. 7. 2020

Prima na podzim: Flash se přiřítí na COOL!

Prima na podzim: Flash se přiřítí na COOL!

Televizní skupina Prima dnes představila svůj podzimní programový plán. Večery budou diváci trávit u zaběhnutých pořadů, ovšem Prima nabídne i očekávané novinky včetně odložené premiéry nové celosvětově úspěšné show Zlatá maska (The Masked Singer).

Prima

Seriál Sestřičky Modrý kód spojuje romantiku, napětí a vztahová dramata s akčními příběhy z urgentního příjmu. První díl televize Prima nabídne v předpremiéře v sobotu 29. srpna, další díly dostanou tradiční čas v pondělí a ve středu ve 20.15.

Premiérové díly seriálu Slunečná se objeví na obrazovkách již 25. srpna s novými tvářemi (Denisa Nesvačilová, Vladimír Polívka, Kristýna Kociánová, Eva Josefíková) a spoustou dramatických okamžiků. Nově se na scéně objeví hned několik soků v lásce. Pomoc, která ze začátku byla jen zištná, nakonec ale povede ke štěstí.

Na sobotní večery je připravena show Zlatá maska, kde celkem dvanáct dokonale zamaskovaných Čechů i Slováků zazpívá. Čtyři známé osobnosti, tzv. detektivové, mezi nimiž je například Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař, Michal Hudák, Libor Bouček či Marta Jandová,budou nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát, který slavil úspěchy v zahraničí, vznikl ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Desetidílná show poběží na hlavním kanále Prima od 5. září ve 20.15.

Od října uvede Prima nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem – Šéfem za pár minut, kde šéfkuchař spojí své síly s cukrářkou Ivetou Fabešovou. Tato série Šéfa oslavuje zdravý selský rozum, vrací se zpátky ke kořenům kuchyně.

V podzimním schématu Primy nebudou chybět ani zábavné pořady, které poběží v druhém večerním slotu. Divácky oblíbená Show Jana Krause oslaví ve středu 2. září deset let na Primě. Za tu dobu mohli diváci vidět na svých obrazovkách neuvěřitelných 1500 hostů. Úterní večery patří talkshow 7 pádů Honzy Dědka, čtvrtky pak improvizačním skečům Partičky. V druhé polovině podzimu uvede Prima premiérové díly osmé série zábavného pořadu Máme rádi Česko, ve kterém proti sobě soutěží dva hvězdné týmy.

Prima COOL

Letošní podzim se diváci od Prima COOL neodtrhnou! Kromě stálic v podobě Autosalonu, Re-Play a pořadu Esport je od října čeká šestnáctidílná reality show Adventure Games, ve které se každý týden pět soutěžních dvojic utká ve velkém cestovatelském závodu o atraktivní věcné ceny. A bude to dobrodružné, cestují totiž bez mobilu, s batohem na zádech a minimálním finančním obnosem! Společně s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem diváky čeká další bláznivá výprava v původní cestovatelské sérii Cesta kolem světa.

Bránice divákům polechtá břitký britský humor sitkomu The IT Crowd (Ajťáci) či The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Chvíle napětí přinese pokračování hororové antologie American Horror Story: Cult nebo seriál Orange Is the New Black (Holky za mřížemi).

Novinkou bude také výjimečná ukrajinská série Pryatki (Na schovávanou) nebo superhrdinský akčňák The Flash (Flash). S premiérovými díly se vrátí i The Simpsons (Simpsonovi) nebo oblíbená maďarská rodinka v seriálu Vakáción a Mézga család (Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy).

Prima KRIMI

Letos na podzim se kromě oblíbených stálic, jako jsou NCIS (Námořní vyšetřovací služba) vyšetřovací služba, Bones (Sběratelé kostí), Hawaii Five-0 (Hawaii 5–0) nebo Midsomer Murders (Vraždy v Midsomeru), mohou těšit hned na několik novinek a premiérových řad seriálů.

Po roční pauze se vrací na obrazovky policejní vyšetřovatelka Vera ve Zločinech z vřesovišť, a to i s premiérovou devátou řadou. Návrat hlásí také seriál The Killing (Zločin), který divákům konečně přinese odpovědi na všechny otázky v premiérových závěrečných sériích.

Žhavou víkendovou novinkou pak bude detektivní série na motivy populárních knih Iana Rankina s názvem Rebus (Inspektor Rebus).

Prima LOVE

Nostalgií proti podzimní melancholii vyráží do boje nejzamilovanější český kanál Prima LOVE. Na obrazovkách se objeví seriál, jehož legendární znělku si před téměř dvaceti lety zpíval každý – Muńeca brava (Divoký anděl).

Vrátí se i fenomenální Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) a chybět nebudou ani McLeod's Daughters (McLeodovy dcery), Grand Hotel a nestárnoucí příběhy Rosamunde Pilcherové.

Premiérově bude podzimem provázet výpravný historický seriál Krepostnaya (Spoutaná láska).

Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře39zobraz všech 39 příspěvků
Jessica Angell

Jessica Angell

Promiň, nepostřehla jsem, teprve dneska mi odepsali z Primy..
před 92 týdny
ragelly

ragelly

V pohodě, jen hážu odkaz i pro ostatní, když je to stejné téma :))
před 92 týdny
fabec1222

fabec1222

Tak byla zrušena Zlatá maska, a Einstein je jedna ze dvou alternativ, která jí v neděli nahradí....
před 87 týdny
Další články k tématu