15. 11. 2012

American Horror Story dostalo třetí sérii!

American Horror Story dostalo třetí sérii!

FX je očividně se svou svěží hororovou hitovkou American Horror Story spokojen. Seriál od tvůrců Ryana Murphyho a Brada Falchuka dostal objednávku na třináctidílnou třetí sérii.

„S druhou sérií American Horror Story: Asylum, Ryan a Brad zvýšili laťku ve všech ohledech,“ řekl prezident FX John Landgraf. „Jejich původní nápad – vytvoření seriálu složeného z jednotlivých minisérií s proměnlivým obsazením – se ukázal být průkopnický, masově úspěšný a trendy určující. Nemůžeme se dočkat toho, s jakými nevyzpytatelnými a přesto brilantními nápady přijdou ve třetí minisérii.“

Druhá série American Horror Story láká k obrazovkám v průměru 5.2 milionů diváků. Toto číslo je o 19% vyšší než sledovanost první řady. Asylum se s fanoušky rozloučí 23. ledna, třetí série bude mít premiéru na podzim příštího roku.

Zbývá jen otázka, kde se bude nová minisérie odehrávat. Strašidelný hotel? Prokletá loď? Zlověstný Steakhouse? Musíme se nechat překvapit. Jisté je však jedno, potřetí v řadě se na obrazovkách objeví Jessica Lange.

Vaše reakce? Jste za prodloužení rádi? Jak hodnotíte druhou sérii? Kam by se podle vás měl příběh přesunout?

Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře25zobraz všech 25 příspěvků
Treatys

Treatys

Ani se nedivím. AHS nemá obdoby... už jen to, že každá minisérie se odehrává v jiném prostředí, má...
hodně dávno
Niko

Niko

Výborná zpráva!
hodně dávno
Aiwi Zett

Aiwi Zett

Nejlepší seroš za poslední dobu co jsem viděla!!!!První i druhá řada jsou bez chyby!!Nemůžu se dočkat...
hodně dávno
Další články k tématu