4. 8. 2020

The Expanse se na Amazonu dočká šestky!

The Expanse se na Amazonu dočká šestky!

Streamovací služba Amazon věří svému „novému“ sci-fi The Expanse, jehož návrat fanoušci netrpělivě očekávají. Podle dostupných informací se seriál dočká nejen aktuální páté série, ale dostává objednávku také pro šestou řadu, a to ještě před premiérou pětky.

Předprodukce šesté série začíná již dnes. Pátá série je dokončená a připravená k vysílání – vše se stihlo dokončit již v únoru dřív, než ve světě vypukla koronavirová krize.

Za seriálem stojí Mark Fergus a Hawk Ostby, kteří se inspirují knižní sérií od Jamese S. a. Coreyho.

The Expanse se původně vysílal na kableovce Syfy, která ho po třetí sérii v roce 2018 zrušila. Následovaly hlasité nesouhlasy a petice ze strany fanoušků, které byly vyslyšeny, když Amazon oznámil, že seriál přebírá a objednává mu čtvrtou sérii. Pátou řadu mu pak nadělil loni v červenci.

Prozatím stále nevíme, kdy se pátá série bude vysílat. Prozatím to vypadá, že bychom se jí mohli dočkat v prosinci, tedy ve stejné době, kdy měla premiéru čtvrtá řada.


Sledujete Expanse? Máte radost z prodloužení? Jak si Amazon poradil se čtvrtou sérií – byla na stejné úrovni jako první tři řady od Syfy? Nebo snad dokonce lepší? Těšíte se na nové díly?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
megawir

megawir

Doufám, že pojedou dál podle knih, protože pětka a šestka jsou parádní, hlavně teda pětka :) tohle mi...
před 7 týdny
Zean

Zean

Moc jste mě touto zprávou potěšili, protože je to moje srdcovka. Už se moc těším na další pokračování. K...
před 7 týdny
_karel_

_karel_

Přesně můj pocit. Přišlo mi to, jako by rozpočet přece jen nebyl tak velkorysý.
před 7 týdny
Další články k tématu