Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2012

Další seriál odešel do věčných lovišť

Ano, je to tak, byl zrušen další seriál a to tentokrát novinka stanice CBS; Partners. Sitcom si nevedl nijak oslnivě ani ve sledovanosti či v ratingách, proto zrušení není tolik překvapivé. Partners si sice dokázali držet stálý počet diváků, ale bohužel tento týden byla sledovanost nejnižší za celou dobu vysílání a dnes bylo oznámeno, že příští týden se další díl neodvysílá. V uvolněném časovém slotu poběží opakování Dva a půl chlapa, přičemž se tak jedná o symbolický návrat, neboť po 9 sezón, po přesunutí tento rok na čtvrtky, seriál běžel v pondělí.

Partners byli tento podzim jedinou novou komedií představenou stanicí CBS a na midseason je připravena komediální novinka Friend me. Je pravděpodobné, i když ještě nic oficiálně potvrzeno nebylo, že do zbraně bude povolán veterán Pravidla zasnoubení (Rules Of Engagement) a vyplní mezeru ve vysílání.

Jak už jsme na našem webu psali, CBS dala svým dvěma nováčkům Elementary a Vegas celou, dvaadvacetidílnou sérii a toho třetího, Made In Jersey, zrušila.

A co vy, vadí vám zrušení? Nebo jste nadšení, protože to znamená další správný odhad v naší tipovačce Kdo přežije?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 256 týdny
Tak se potom domluv s Fruikem ;) Taky se měj.
Nikuska181
před 256 týdny
Sakra. Partners síce nebol dokonalý seriál, ale posledné časti ma celkom dosť...
ševča
před 255 týdny
mně se třeba mob doctor líbí ze všech nových seriálů nejvíc. i partners...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY