Facebook Twitter E-mail
19. listopadu 2012

Nové dramatické projekty ABC

To období, kdy stanice zuřivě nakupují práva na nové projekty a kdy se rozhodují, které z nich mají šanci být potenciálním novým hitem, je v plném proudu. Během následujících týdnů se bude rozhodovat, kteří šťastlivci dostanou pilotovou objednávku. Pojďme se nyní podívat, jaká dramata a jaké trillery zaujaly stanici ABC.

City Hall

Projekt od scénáristy Gideona Yago (The Newsroom) je popisován jako zkřížení St. Elmo's Fire a The West Wing. Děj se odehrává v San Franciscu. Hlavní postavou je starostka Oaklandu a její nevýznamný tým pracovníků radnice, kteří musí čelit politickému a společenskému nátlaku města v krizi, zatímco se musí sami vypořádávat se svými osobními životy.

Warriors

Příběh inspirovaný vojenským lékařským centrem v Bethesdě. Děj se soustředí na ty nejlepší a nejbystřejší vojenské lékaře a sestry, kteří se starají o vážně zraněné vojáky, kteří se vrátili z Afghánistánu, na vojenské rodiny a samotné veterány, a také na samotnou vládu a soudní orgány. Všichni tito lidé zde budou řešit složité osobní problémy a přitom se snažit zachovat zdravý rozum a správný pohled na věc.

Grievances

Toto drama je popisováno jako pohled na komplikované, závislé a „nevidím nikde hranice“ přátelství mezi svobodnou ženou a šťastně vdanou matkou tří dětí, které se rozhodnou založit si vlastní právnickou firmu poté, co je jejich šéfové podrazí.

Beneath

Nadpřirozené drama o neobvyklých změnách, které městečko zažije poté, co sem přijde energetická společnost vrtat a hledat přírodní plyny… místo toho ale vypustí něco mnohem mocnějšího.

High Maintenance

Scénárista Steve Lemme zde čerpá ze svých vysokoškolských zkušeností, kdy si přivydělával jako obsluha výtahu v luxusním newyorském mrakodrapu. High Maintenance ukazuje životy personálu luxusního apartmánu na Manhattanu.

MILA 2.0

Sci-fi triller spadající pod produkční společnost Shondy Rhimes. Mladá žena přijde na to, že je „Mobile Intel Life-like Android“ – MILA, experiment, na kterém spolupracovala americká vláda a dívčina matka-vědkyně, která ji unesla, když se přišlo na to, že má dívka lidské emoce. Projekt je založen na stejnojmenné knize od Debry Drizy.

Hollywood & Vines

Tělo slavné herečky je nalezeno u jejího bazénu. Její tři sestry, které patří do hollywoodské rodinné dynastie, začnou panikařit, jelikož si uvědomí, jak jsou jejich životy propojeny a ovlivněny hereččinou smrtí.

Coup

Drama od spoluvýkonného producenta Mad Men, Chrise Blacka. Jde o triller o mladém Američanovi, jehož žena se stane rukojmím během převratu v zámoří. Muž musí spojit síly s nebezpečnými žoldáky, aby svou ženu získal zpět.

Dnešní nabídka zní už o něco lépe než stokrát dokola omílaná komediální témata, co říkáte? Vybrali byste si?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

L_u.C_a
před 256 týdny
Tož příjemná nabídka. Jak se už výše zmiňovalo, zdá se, že některé jsou...
Maarti
před 256 týdny
Warriors by mohlo být zajímavé :) Počkám si na trailer a taky na obsazení,...
ševča
před 255 týdny
coup zní jako film v hlavní roli s arnoldem.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY